Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5hetes terhes vagyok, elmulhat...

5hetes terhes vagyok, elmulhat a mellfajas egyik naprol a másikra? Vagy valami gond van? Szerdan megyek dokihoz?

Figyelt kérdés
2019. júl. 18. 11:55
 1/8 anonim ***** válasza:
58%

Szokták mondani, a tünetek jönnek-mennek, ne izgulj.


Nekem két terhességem volt, mindkettőnél az ötödik hét végén elmúlt a mellfájdalom. Egyiknél 8. hét körül tért vissza, a másik meg kémiai terhesség volt.


Na, szóval vagy "gond" van, vagy nem, a legtöbb amit tehetsz hogy szerdáig pihensz, magnéziumot folsavat e vitamint szedd.

2019. júl. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%
Nekem sajnos bajt jelentett. Ez nem azt jelenti, hogy ez torvenyszeru. Probalj meg nem idegeskedni, biztosan mindrn rendben lesz.
2019. júl. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Nekem a 6. hét végén múlt el minden tünetem (émelygés, mellfájdalom) mégis minden rendben volt. Aztán a 9. héten visszatért és azóta is tart (14 hetes vagyok). Lehet, hogy most nem érzed, de holnap fogod vagy más tüneted lesz. De ha nem lesz, akkor sincs semmi gond. Azt viszont tudod, hogy szerdán még a doki semmit sem fog látni, ugye? Valószínűleg 2 hét múlva fog visszahívni.
2019. júl. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a valaszaitokat.

Utolso miért írtad hogy meg nem fog látni a doki semmit sem,elvileg több mint 6hetes kell majd legyek?😊

2019. júl. 18. 13:05
 5/8 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni hogy ez a masodik terhességem,az elsőnél iszonyatos görcseim voltak most viszont semmi,ez is aggaszt..
2019. júl. 18. 13:08
 6/8 anonim ***** válasza:
69%

Nyugodj meg, mert a tunetek egyik nap jelen vannak aztan elmulnak, majd kezdodik elorol. Amig nem verzel es nincs nagyon eros hasgorcsod addig nincs gond. Ez a par nap gyorsan elmulik es mire mesz dokihoz mar lehet szivhang is lesz.

En 5+3 hetesen voltam eloszor dokinal, masodszor 6+3 hetesen es akkor mar volt szivhang. Boldog babavarast!

2019. júl. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%
Azért mert azt írtad 5 hetes vagy.
2019. júl. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a biztató szavakat
2019. júl. 18. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!