Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek nagy gond lehet...

Szerintetek nagy gond lehet abból, ha terhesség alatt sushit eszek?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy nem feltétlen jó, de ma már annyi mindent mondanak...

2018. okt. 22. 20:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom nem lehet nyers húst enni terhesség alatt. Nem tudom végül ha enne az ember akkor problémát okozna e de én inkább nem ennék, nem kockáztatnék. Valami alapja csak lehet ha orvosok, védőnők tanácsolják az elkerülését.
2018. okt. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Ha jól tudom a sushiban általában nyers hal van. A halakban lehetnek férgek, vírusok, ami ha megsütöd elpusztul, de nyersen nem. Így én nem fogyasztanék sushit, és alapvetően nyers húst sem terhesen.
2018. okt. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Sajna nem lehet. Amint vége lett a szopratásnak. Rohantam sushizni.
2018. okt. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze a lepontozás előtt, biztos lesz, aki már evett, és semmi gondja nem lehet, így én csak azt tudom mondani, amit én tennék, én pl. imádom a penészes sajtokat, de majd ennek hódolok inkább szülés után. Sosem lehet tudni, hogy mikor lesz belőle baj, és hát ugye Murphy törvénye, hogy általában épp akkor, amikor a legrosszabbkor jön, így próbálom kizárni azokat az esetleges problémákat, amiket tudok.
2018. okt. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
Lehet sushit enni! Csak zöldségeset egyél, amiben avokado, spárga vagy ubi van. Kerüld a lazacos, rákos hasonló makikat.
2018. okt. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én is arra gondoltam, hogy a zöldségesekkel nem lesz gond. Úgy tudom, hogy az alga amibe betekerik még jót is tesz. A nyers halakról pedig lemondok.
2018. okt. 22. 20:32
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Zöldségeset, sült halasat lehet.
2018. okt. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyers halasat nen ajánlott, de a töbnit nyugodtan.
2018. okt. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyers húst nem lehet, zöldségeset egyél.
2018. okt. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
82%
Én zöldségeset ettem, azt lehet.
2018. okt. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!