Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan koztettek akinek a...

Van olyan koztettek akinek a nogyogyasza elovigyazatossagbol irta fel az Aspirin Cardiot/Aspirin Protect? Semmivel nem alapozta meg, hogy miert is szed ezt a gyogyszert? Elkezdtettek a kezelest az orvos javaslatara vagy sem?

Figyelt kérdés

En egeszseges vagyok es a baba is, annyit mondott csak hogy a korom miatt irja fel(35 eves vagyok) es amugy sem art ez a gyogyszer a babanak. Nekem ez nem magyarazat, sot felhaborito!

Elore is koszonom a valaszokat!



2019. júl. 18. 13:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én 100%-ig megbízok az orvosomban, így ha javasol valamit, azt be szoktam tartani. És ha kérdezek tőle, akkor mindent részletesen elmagyaráz. Ha nem bízol az orvosodban, nem vagy vele elégedett, akkor keress inkább másikat.

Nyilván a Te döntésed, ha nem szeretnéd, ne szedd.

2019. júl. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Vérhígítóként szokott működni az Aspirin Protect terhesség alatt, toxémiás, terhességi magas vérnyomásos előzménynél adják, vagy ha meglévő alapbetegség miatt sanszos, hogy előjön ilyesmi (pl. eleve magas a vérnyomásod).
2019. júl. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Egy rakás kismama szedi, ahogy már előttem leírtak. Valószínűleg van valami alapbetegséged, amit ő tud, de mi nem. Szóval tőle kérdezz.
2019. júl. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nincs semmilyen alap betegsegem. Azt is tudom, hogy verhigitas celjabol irjak fel, de minek ha semmi eredmenyem nem indokolja azt hogy ilyesmit szedjek? Az orvos magyarazata annyi volt amit leirtam, hogy a korom miatt irta fel es amugyis "szokas" felirni az aszpirint megellozeskent, mert amugy sem lesz baja a gyereknek tole. Csakhogy indokolatlanul nem fogom gyogyszerezni magam! Szamomra abszurd, a magyarazata, meg is mondtam neki. Erre vallat vont es azt mondta, hogy azt csinalok amit akarok vagy beszedem vagy nem.

Engem az erdekelt hogy volt-e valaki hasonlo helyzetben?

2019. júl. 18. 16:44
 5/13 anonim ***** válasza:

Igaza van hogy vállat vont. Saját felelősségedre azt csinálsz amit akarsz. Elmondta. Ő elővigyázatosságból 30 felett felirja. Pont.

Vagy elfogadod hogy ő igy próbál rád vigyázni, hogy ne kapj trombózist, vagy ne legyél toxemias vagy keress másik orvost.

2019. júl. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem is felirta, 31 eves vagyok, tavaly volt egy missed ab-om. Azt mondta, nagyon fontos, hogy szedjem renszeresen, magam miatt is es a baba miatt is. Ha azt mondta, hogy kell, en szedem.
2019. júl. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ekkora adagban szedtétek? Úgy tudom, vetélés megelőzésére is adják, jobb a méhlepény vérellátása.
2023. máj. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Aki szedte, az végig szedte?
2023. máj. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

6-os vagyok. Talán utolsó két hónapban nem, vagy az is lehet, hogy egész harmadik trimeszterben már nem.

Viszont a kisfiam hypospadiasis - szal született, nem tudom, hogy van-e valami köze hozzá...

2023. máj. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Aha, köszi. Nekem is azt mondták, szedjem, ha akarom, ártani nem fog. 40 vagyok, 3 egészséges gyerek és 10 év után tavaly volt 2 missed abom. Ezért gondoltam. Synlabban csinaltattam tesztet, normál lett, de 2 masik mutáciot nem vizsgált.
2023. máj. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!