Teherbe eshettem?

Figyelt kérdés

Barátommal utoljára április 19-én voltunk együtt. 27-én meg is jött. Általában a ciklusom 28-35 napos, tegnap kellett volna megjönnie de még semmi. Vannak görcseim,meg a szokásos tünetek amik szoktak lenni.


Volt nálam kúp,azzal védekekeztünk mivel neki herevisszérsérve van,ezért szinte kizárt a teherbeesés azt mondják az orvosok. Kicsit aggódóm,de tényleg kicsi az esélye a dolognak.



Gondolom azért is késhet,mert elég stresszes vagyok mostanában,vizsgaidőszak, és egyéb családi gondjaim is vannak most.


2016. jún. 2. 12:13
 1/9 anonim ***** válasza:

1 nap késés, nem késés.

Védekeztek, "szinte kizárt a terhesség", + megjött...

Csoda számba menne, ha ebből baba lenne...

2016. jún. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én nem értem miért gondolod, hogy teherbe eshettél. Gyakorlatilag nulla az esélye. Az viszont lehet, hogy tudat alatt szeretnél teherbe esni.
2016. jún. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Első, ezt úgy írod, mintha lehetetlen lenne teherbe esni Pharmatex mellett. :D Egyébként kedves kérdező, mi is azzal védekezünk, nálunk eddig bevált.
2016. jún. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Az istenért sem akarnék még gyereket :)


Csak sok helyen olvasni,hogy hát amikor más teherbe esett neki abban a hónapban megjött meg ilyenek,és már belelovallom magam...de köszi :D akkor biztos csak a sok idegeskedés:)

2016. jún. 2. 13:32
 5/9 anonim ***** válasza:
Az, hogy valakinek terhesen megjön az elve nagyon ritka, de nem is normális menzesz szokott lenni, hanem annál sokkal gyengébb. Amit használtál védekezésre azt a módszert én nem ismerem, de valamit csak ér. A párod betegségénél szintén nem értem, hogy miért lenne kizárt, hogy teherbe tud ejteni, de ha ezt mondták neki, akkor talán így van. a helyében futnék ezzel még néhány kört. Vagy őt nem zavarja a dolog? 1 nap pedig nem késés, nem robotok vagyunk, pár napos csúszás teljesen normális.
2016. jún. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Istenem ...
2016. jún. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem, nem lehetetlen védekezés mellett teherbe esni, de itt nem csak erről volt szó...

1-es voltam.

2016. jún. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
+Ja!Az idézőjel a kérdező kérdéséből származó szöveget jeleni...
2016. jún. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

A párom jár urológushoz ezzel a problémájával. De sajnos már harmadszorra kell műteni vele most nyáron,mert mindig vissza-visszatér ez a probléma :/


De köszönöm szépen a válaszokat,délután megjött.

2016. jún. 2. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!