Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés utá a szervek visszaren...

Szülés utá a szervek visszarendeződése kinek milyen volt/fájt?

Figyelt kérdés
Az érdekelne ki mit érzett,milye fájt stb minden érdekel.

2019. júl. 22. 01:39
 1/9 anonim ***** válasza:
42%
Semmilyen, nem volt időm magamat figyelni.
2019. júl. 22. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha fájt volna biztosan észreveszed bármi legyen.
2019. júl. 22. 02:32
 3/9 anonim ***** válasza:
71%

Első szülés után nem volt gondom, nem éreztem semmi különöset, fajdalmat egyáltalán nem.

Második után viszont brutális volt, de akkor 6 kg-nyi gyereket szültem. A rekeszizmom pl teljesen elsatnyult, kb 2 hétig felállásnál úgy éreztem mintha hiába próbálnék levegőt venni. De mindenfele fura fájdalmat éreztem szerte a hasamban is, biztos hogy minden szervem "kereste a helyét".

2019. júl. 22. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
44%
Egyedül a méh visszahúzódását éreztem. Szoptatás alatt rendesen görcsöltem, mint a vajúdás elején. Három nap alatt elmúlt, szerencsére.
2019. júl. 22. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%

Elsőnél semmit nem éreztem.


Másodszorra ikreket szültem, akkor a terhesseg során birzasztoan fajt a jobb oldalam hetekig. Szules után pár héttel ugyanott fajt. Szetintem az a szerveim ide-oda rendeződesetol volt

2019. júl. 22. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
30%

Kis izomláz szerű érzés colt


Szoptatás alatt jobban véreztem.



Valóban nem colt időm magamra figyelni ilyen szinten


( gátsebre sem, sajnos nem sikerült a gátvédelem)

2019. júl. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
42%
2 hete szültem.Egyelőre méhösszehúzódásokat érzek és a gátsebem gyógyulását
2019. júl. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
59%
Ikrek után rettenetesen. Pedig magas a fájdalomküszöböm. A császár sebe egyáltalán nem fájt, de csak lassan tudtam menni kb két hétig mert úgy éreztem hogy a belső szerveimre raktak vagy 10 kg húzósúlyt.. Egy fekvő rendőr kocsival volt maga a kínzás. A lányom nagyon fent helyezkedett el a bal oldalamon, rángattak is rendesen mire sikerült kivenni. Biztos ennek is köze volt hozzá. (3 perc van köztük, nem 1 ahogy a többségnél. Nagyon nehezen tudták kivenni)
2019. júl. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Én ezeket érzem és ezért érdeklődöm nálatok is.

2,5 hete szültem, "könnyű és gyors"szülés volt, nem nyomkodtak csak 1-2x finoman hogy a baba hogy áll. Gátat vágni kellett de az már mindegy volt.

Mivel 36+3ra szültem az Eda kötelező volt, de kértem is volna. (habár ezt ha tudom lehet inkább elviselem a fájdalmat).

Harmadszor sikerült rendesen megszúrnia, mert a fájás közbe kezdett szúrni...igazából ha megvárja míg elmúlik nem mozdultam volna bele. A lényeg hogy 2x éreztem hogy egy ideget érhetett mert a jobb csípőmbe sugárzott erősen ezért is mozdultam el.

A 4. korházi napon kezdtem érezni hogy nagyon fáj a medence keresztcsont combforgó találkozása.

Az orvosok azt mondták ilyenkor fellazulnak a szallagok stb és azért. Szóval kb 2 hete szenvedek, eddig ráállni nem bírtam a jobb lábamra annyira elviselhetetlen volt, most már megyegetek vele de még mindig durván fáj és a séta se megy.


Pár napja érzem a jobb és bal bordámnál hogy szurkál valami, lehet a belek kezdenek rendeződni vagy a székrekedés a gond...nem tudom.

Szoptatáskor én is jobban vérzek, de eddig egyszer sem éreztem hogy a méhem fájt volna, és a gátsebem sem fáj szerencsére.


Bocsi hosszú lett.

2019. júl. 22. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!