Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valaki aki 16 hetesen...

Van valaki aki 16 hetesen hagyta abba a dohányzást?

Figyelt kérdés
2010. júl. 11. 14:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Nekem ma lett pozi a tesztem,de már most kész vagyok a cigi hiánytól!!!!!
2010. júl. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tudod már, hogy fogod letenni?
2010. júl. 11. 15:08
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze,nem gyújtok rá,még úgysem,h mindig kevesebbet!

Első babámnál addig cigiztem,még meg nem erősítette a doki,ez 7 hetesen volt,akkor azt mondtam,mostmár nincs több cigi,és be is jött.Igaz,akkor is sóvárogtam,de vhogy letettem.Szopi után,egy szülinap alkalmával kezdődött megint....

Remélem mostis sikerül letennem.

Neked vmi ötlet,hogy te h fogod csinálni?

2010. júl. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én 6 hetesen voltam először dokinál, aki akkor nem tudta megmondani, hogy terhes vagyok ezért várni kellett még három hetet, tehát a cigit 9 hetesen tettem le. De nekem szerencsém volt, mert nem is kívántam, úgy hogy addigra már napi 1-2 szálat szívtam csak!10 hós a lányom és azóta egy szálat sem szívtam el! Nem mondom hogy egyszerű de ki lehet bírni!
2010. júl. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Mi mikor elhatároztuk a kedves férjemmel hogy igeni s itt az idő hogy babát szeretnénk közösen megbeszéltük hogy oké de letesszük a cigit!NAgyon simán ment!Szóval nekem az a véleményem hogy az nem igaz hogy nem lehet lettenni nem igaz hogy valakinek nem ér annyit a baba a pocakjába hogy ne cigizzen!Sőt egyszerűen nem bírom elviselni ha kismamákat látok cigizni!Pedig bármelyik percben rátudnék gyújtani de nem ér az egész annit!Sőt az árátr a gyerekre költöm nem olcsó mulatság!CSak akarat kell!
2010. júl. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok.Vasárnap óta (akkor lett pozi a teszt),nem gyújtottam rá,csak az első pár óra volt rossz,nem is kívánom mára,ilyen leszokást mindenkinek... :)

Mondjuk mikor megtudtam az első babánál,h terhes vagyok,akkor is rögtön letettem,nem volt gond,majd egy szülinapnak köszönhetően - szopi után - újra rágyújtottam.... :(

De most újra..... hátha most végleg sikerül... :)

2010. júl. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2010. júl. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én ikor megtudtam h babáűs vok 4 hetes voltam. azóta 1 szál cigit se szvok pedig a párom a szobában melettme szívja. sajnos nincs rám tekintettel. de ha megkérem odébb megy DE A SZOBÁM BELÜL. baba érdekében én nem tzudom leli erőmmel nem is akarok rágyujtani. ha bele bele kortyolok párom sörébe, mert imádom az izét, akkor is lyan lelkiismeret furdalásom van hogy..az elmondhatatln. semmi nehézséget nem okozott a cigi letétele.
2010. júl. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Bocsi 15:38-as, de ennyi erővel akár Te is szívhatnád! Ne haragudj, de elég bunkó a párod! Inkább menj ki akkor Te a szobából, ha ennyire tapló a pasi! Mit fog csinálni a párod, ha megszületik a baba???? Ott fog a kiságy mellett pöfékelni? Elég sokkal emelve pl a bölcsőhalál kockázatát? A többi gondolatomat inkább nem írom le, mert nem biztos, hogy mindenkinek tetszene...
2010. júl. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

nézdd 1 év 3 hónapig nem védekeztünk de nem volt megbeszélve a baba. msot jött. és mikor szoltam neki beközölte hogy azt hitte hogy ha eddig nem lettem akkor nem leszek már soha. és el akarta vetetni. én nem engedtem neki. ezek után igy viselkedik. de tegnap kiadtam az útját.

a sok más bunkósága melett és miatt is.

2010. júl. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!