Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab utan 6 hettel...

Missed ab utan 6 hettel probaloozas?

Figyelt kérdés
Hetfon volt missed ab mutetem,8 hetes terhes voltam. A doki szerint 5-6 hetesnek felelt meg a terhesseg,azota nem fejlodott. 5mm es volt az embriom. Azt mondta a dokim 6 het mulva probalkozhatunk,elso mensi utan. Azt mondta nem korai. (Rakerdeztem,azt hittem mond vagy 3 honapot). Lehet fugg attol is hany hetesen vesziti el az ember a babot es h mekkora? Olvastam olyat,akinek 21.heten ment el a magzat,neki 6honapot mondott az orvos...Ti belevagnatok elso mensi utan?

2019. szept. 26. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha az orvosod engedi, a menzeszed normális, jól vagy és lelkileg is készen állsz rá (nem viselt meg végletes mértékben az előző), akkor hajrá.
2019. szept. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Megvisel...a mutoasztalon annyira sirtam,h nyugtato injekciot adtak az altato injekcio elott....eletem legborzalmasabb napja volt. Nagyon szeretnek ujra babut😭😭
2019. szept. 26. 12:47
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Bele. 23+6 hetesen szültem ikreket, bekünk 3-6 hónapot mondtak, a negyedik (első próbálkozós) ciklusban terhes lettem, teljesen problémamentesen ki is hordtam. Egy 5-6 hetes terhesség a szervezetednek kb. semmi, hidd el. Ha az orvos zöld utat ad, nyugodtan próbálkozzatok.
2019. szept. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Annyira szeretnenk ujra belevagni,nagyon vagyunk babora...nem szeretnek honapokat varni,csak sok olyat olvastam,nagyobb a veteles kockazata...de gondolom attol is fugg,mennyi idos terhessegrol van szo. Nem tudom mennyie vekonyulhat el a mehfal a mutet miatt. De nagyon biztatoak a valaszaitok❤
2019. szept. 26. 12:58
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 13 hetesen volt missed ab-om, de akkor már több hete nem élt a baba. Nem volt tünetem, ezért csak ekkor derült ki.

Mi egyből próbálkoztunk, ahogy lehetett. Műtét után 2 hónappal már terhes voltam. Minden rendben volt. Egészségesen megszületett.

Évekkel később szerettünk volna még egy babát. Ott is missed ab lett a vége. Itt műtét után 3 hónappal lettem terhes. Azóta 2 éves :-)

Nekem nagyon kellett, hogy minél gyorsabban terhes legyek.

2019. szept. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Remelem ujra osszejon a pici babonk❤nagyon varom a probalkozos idoszakot! Annyira vagyom ra!!
2019. szept. 26. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!