Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Van aki spontán vetélés utan...

Van aki spontán vetélés utan egyből teherbe esett?

Figyelt kérdés
Nemrég elveteltem 6 hetesen, nem kellett muszeresen befejezni, sajnos csak a petezsakig fejlodott a terhesség. Orvosom azt mondta nem kötelező megvarni az első normál menstruációt. Van aki tényleg nem varta meg? Nem lett baj belole? Illetve az erdekelne hogy vetélés után meddig marad pozitív a teszt?
2019. okt. 6. 14:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Nemrég olvasgattam írt a témában, írták többen, hogy az első menstruáció előtt újra teherbe estek.

Nekem 2 hete ment el a szintén 6 hetes terhességem, nekem is azt mondta az orvos, hogy nem kell várni. 5-6 napig véreztem, azóta védekezés nélkül vagyunk együtt. Azt mondta az orvos, hogy 2 hét után teszteljek újra, vagy menjek vérvételre. Ma reggel teszteltem, már negatív volt.

2019. okt. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. En masfel hete veteltem el, 6 napig vereztem. Akkor lehet te is igy leszel hogy nem lesz következő menstruáció mert arra mar újra terhes leszel. 😊
2019. okt. 6. 20:53
 3/9 anonim ***** válasza:

Én is 6 hetesen vetéltem el. Egy menstruációt megvártam. Utána próbálkoztunk és egyből megfogant a lányunk.

Sok sikert!:)

2019. okt. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A 6. héten volt spontán vetélésem, az azt követő hónapban már nem jött meg. Most a 12. hétben vagyok és szerencsére minden rendben.
2019. okt. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Titeket nezett az orvosotok a vérzés elmulasa utan?
2019. okt. 7. 07:44
 6/9 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Nekem azt mondta az orvos (pedig fizetős), hogy ha a teszt negatív és nincs panaszom, akkor nem kell visszamennem, mert minden rendben van.
2019. okt. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nekem is azt mondta a magandokim hogy nem kell visszamennem. Bar nekem a tesztet se említette. A verzes masnapjan nezett es azt mondta szeoen kiurult, de hat utana en meg par napig vereztem. Most meg nem tudom lehet e mar peteeresem vagy mi ez. A veteles ota a 12. Napon vagyok de most eloszor faj a hasam alja, a petefeszkeim meg a derekam.
2019. okt. 7. 11:14
 8/9 anonim ***** válasza:

5+4en ment el a terhessegem...

Nem vedekeztunk, teherbe is estem egybol, ket hete szuletett meg a kislanyom.

Tulleptem vele a "terminust" folyton inditani akartak, mivel a veteles elso napjat vettek a menstruacio elso napjanak...

Voltak harcaim emiatt a dokikkal, mint a sajattal, ugy mint a klinikan is...

Szoval, en azt mondom, varj inkabb egy ciklust, h terhessen ne idegesitsenek feleslegesen vizsgalatokkal es inditassal es ne kelljen folyton magyarazkodni.

Nezett a dokim vetelesnel verzes kozben es peteeres kornyeken is.

Kislanyom viszont kesobb fogant, nem "kozepidoben", vegig, minden UHn legalabb egy hettel kisebb volt!

2019. okt. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Aszondja valami vetélés.Férfi vagyok,ez valami kertészklubb amugy?
2019. okt. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!