Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Spontán vetélés után ki mikor...

Spontán vetélés után ki mikor esett ujra teherbe?

Figyelt kérdés
Nem volt szükség műtéti befejezésre. Dokim azt mondta akar azonnal lehet próbálkozni. Tényleg lehet? Nem kell visszamennem hozzá ellenőrzésre, vagyis azt mondta ha gondolom negy het mulva menjek el, de nem fontos. En nyugodtabb leszek ha megnez, hogy biztosan minden kiurult e. Volt olyan aki tényleg bemerte vallalni az ujabb terhesseget azonnal es nem vart ki egy ciklist sem?
2019. okt. 3. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Elméletben egy ciklust kell kivárni. Gyakorlatban meg kérdés, hogy mikor sikerül.
2019. okt. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Majusban elveteltem juniusban mar pozitivat teszteltem
2019. okt. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Decemberben vetéltem el. Egyből próbálkoztunk. Augusztusban teszteltem pozitívat.
2019. okt. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kb. 6 hèttel vetèlès utàn màr terhes voltam, nem menstruàltam a vetèlés ès a vàrandóssàg közt.
2019. okt. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Es nálatok nem volt gond ebbol hogy nem volt elotte menstruáció? Marmint terhesség elott. Így hogy szamitjak a terhessegi kort? Nektek verzes utan volt vizsgálat hogy biztosan kiurult e minden? Nekem dokim azt mondta nem kell csak ha ugy gondolom akkor ugy negy het mulva. De azt is mondta hogy probalkozhatunk azonnal mert ez a veteles olyan mint egy megkesett menstruáció. Felnek attol mi van ha nem tisztul ki minden
2019. okt. 4. 13:58
 6/7 anonim ***** válasza:

#3 vok

Nem kellett utána visszanennem. De kb 2hónap múlva mentem rákszűrésre. Azt mondta a doki h nem lát semmi rendelleneset. Bízz a dokidban. Ha nem megy, keress másikat, mert így ha terhes leszel, lesznek gondok a terhesgondozás alatt.

Szerintem fontos h bízz az orvosodban, hogy higyj neki

2019. okt. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Bízom benne, mar ket terhesseget csináltunk vegig vele. Csak hát itthon gondolkodtam el, hogy ha még vereztem azutan hogy o azt mondta ultrahang alapjan szepen kiurult a veteles megindulasa utam egy nappal akkor nem gond e ha en meg 5 napig vereztem utana es jottek még darabok. Ezert ijedtem meg, hogy nem lehet e hogy megis marad vissza ilyenkor valami. Egyébként a verzes 6 napig tartott. Talan ha baj lenne még annak lenne jele.
2019. okt. 4. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!