Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Műtétre várva ma ezt tapasztal...

Műtétre várva ma ezt tapasztaltam. Szerintetek beindult valami?

Figyelt kérdés

Szerda reggel lesz a műtétem. Elhalt tergesség :(


Nemrég narancssárga folyásom volt. Hallottam már rózsaszínről vagy barnáról, de nem naracssárgáról.


Egyébként az egész terhesség alatt semmilyen természetellenes folyásom nem volt, ahogy egy csepp vér sem.


Lehet semmi jelentősége?


2019. okt. 25. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet de esetleg holnap hívd fel az orvosodat vagy pedig menny be a korhazba vagy hívd fel a korházat mit javasolnak. Mindenkepp lepj!
2019. okt. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 Azt mondta a doki, hogy ha pirosas/rózsaszínes folyásom lesz, hívjam azonnal. De ez ugye sárga... sötét.
2019. okt. 25. 19:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha narancssárga, pláne ha sötét, az véres. Hívd fel az orvosod.
2019. okt. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Holnap reggel felfogom.

Egyébként úgy nézem megállt a folyás.

2019. okt. 25. 20:16
 5/5 A kérdező kommentje:
Kozben elolvastam a tájékoztatót, amit kaptam. Ebben írnak az esedleges vetélésről, műtétről stb. Azt irja hogyha hevesen elkezdek vérezni, akkor kell hívni az orvost vagy a szülésznőt.
2019. okt. 25. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!