Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Miért történik ez velem?

Miért történik ez velem?

Figyelt kérdés

Két missed ab-on vagyok túl 6 hónapon belül.

Mindkét babának a 8.hèten leállt a szíve. Milimèterre pontosan egyformák voltak a szív megállásakor.

Nagyon el vagyunk keseredve.

Én minden vizsgálatot végig csináltam. Most megyünk mindketten genetikára.

Hova menjünk? Esetleg jó orvost tudnátok ajánlani?


2019. dec. 10. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nem azt mondom, hogy ne menj vizsgálatokra,csak elmondom a mi esetünket.

Nekem is két missed ab volt, 7 hónap alatt, mindkettő embrió a 6.héten halt el sajnos. Errefelé még két vetéléssel nem foglalkoznak, mivel “sajnos gyakran előfordul”, és tényleg: gyakrabban mint hinnéd. A történtek után persze mindenkivel erről kezdtem beszélgetni, és konkrétan szinte mindenkinek volt vetélése sajnos.

Persze lehet, hogy van valami gond a háttérben, de lehet, hogy csak a fogantatásnál volt valamilyen probléma, vagy maga az embrió nem volt teljesen életképes.

Én is tudtam, hogy van lehetőség a kivizsgálásokra, de engem lelkileg annyira megviselt a dolog, hogy úgy döntöttem, inkább adok időt magamnak, és egy időre jegeljük a témát. A férjem támogatott ebben is.

Egy év után éreztem azt, hogy túl vagyok lelkileg a két vetélésen, nincs bennem semmi félsz, újra optimista vagyok, nem aggódom. Újra belevágtunk, már abban a hónapban nem jött meg, most pedig itt van a 6 hetes kisbabánk.

Én csak azt mondom ezzel, hogy fontosak az orvosi kivizsgálások is, de van, amit egyszerűen csak így dob a gép, el kell fogadni, és bízakodva tovább lépni. Én hálás vagyok az orvosoknak, akik nem javasolták az átfogó vizsgálatokat, mert szerintem akkor benne ragadtam volna teljesen.

Ez csak az én sztorim, de nem vagyunk egyformák. :)

31/N

2019. dec. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod. Gratulálok a gyerkőchöz.

Nagyon nehéz ez az időszak!!!

2019. dec. 10. 18:06
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én túl vagyok egy missed ab-n és egy spontán vetélésen.

Nem mentem magam kivizsgáltatni, úgy éreztem, hogy ez most csak így alakult, bár nagyon megviselt. Nem próbálkoztunk hónapokat, mindig elsőre összejött.

Mikor újra belevágtunk előtte, úgy éreztem, plusz a végső elkeseredésemben, hogy egy kis vitamin pótlást próbálok.

Azóta 15 hetes a pocaklakóm ❤🥰

2019. dec. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon gratulálok utolsó!

Remélem nálunk is így alakul.

2019. dec. 13. 07:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!