Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Magzati rendellenesség miatt...

Magzati rendellenesség miatt terhességmegszakításnál mire kell számítani?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Volt már kérdésem témával kapcsolatban. 20 hetesen kiderült, hogy a babámnak rekeszsérve van, ami miatt rengeteg orvosi vizsgálat után úgy döntöttünk, hogy megszakítjuk a terhességet. 23 hetes vagyok, 2 nap múlva lesz a megszakítás. Sajnos hiába reménykedtem, hogy meg tud születni, a tüdeje nem tud fejlődni, így jutottam erre a nagyon nehéz döntésre. Egyenlőre az orvosom semmit nem mondott, csak hogy befekszem, és meg kell szülni, előtte kap méhen belül valamilyen folyadékot,ami elhalasztja.

Akik voltak hasonló cipőben, ők hogy élték át ezt? Megnézték a babát, vagy inkább nem? Illetve mi ennek a menete? Azt tudom, hogy rendes szülés lesz, de nincs információm arról, hogy pl az apa bent lehet e velem,illetve mennyi ideig kell bent legyek utána.

Köszönöm szépen előre is a válaszokat.



2019. dec. 16. 19:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Értem. Nagyon sajnálom :(

De inkább most mint később..

Nagyon sok erőt és kitartást kívánok nektek ❤️

2019. dec. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Cubina ***** válasza:

Régi a kérdés, de ha esetleg olvasod... hogy vagy azóta? Lett esetleg újabb baba, akit azóta a karodban tarthatsz és szeretgethetsz?

Remélem, hogy igen.

2023. márc. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!