Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Indokolja a császármetszést a...

Indokolja a császármetszést a magas pulzus, SVES (jóindulatú szívritmuszavar) illetve a mitralis prolapsus (enyhe szívbillentyű rendellenesség)?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 8. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Persze hogy indokolja. Magas pulzus és az MP külön-külön is (pláne az MP, mivel azzal nem lehet se nagy súllyal történő edzést csinálni sem tartósan, nagyon erőlködni) de ez a három együtt meg aztán pláne!

SVES milyen gyakran van?

2013. ápr. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Változó.. Van hogy óránként csak 1-2x de van olyan hogy percenként több is.
2013. ápr. 8. 18:35
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor meg pláne. Ha az összes ütésnek 10%-át meghaladja a SVES akkor az már nem jóindulatú amúgy! És ha neked percenként több is jelentkezik akkor az egy napra lebontva simán több mint 10%..
2013. ápr. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Na még mielőtt belemerülnétek, közlöm, hogy PSVT- vel szültem 3 hete..Az ehhez társuló pánikbetegségem sem mentett meg a sima szüléstől..:) De én nem is akartam, hogy császározzanak.....Nem foglalkoztam semmivel, eszembe se jutott, hogy beteg vagyok..:)
2013. ápr. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Komolyan nem volt benned semmi félelem??
2013. ápr. 8. 22:37
 6/8 anonim ***** válasza:
Mitralis billentyű hibával simán lehet természetes úton szülni, ez tapasztalat.
2013. ápr. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Milyen fokú a te MP-d? Nekem másodfokú és közelít a harmadhoz (amit ugye már műteni kell..) azért kérdezem hogy baj lenne-e neki vajon a szüléssel járó megterhelés?
2013. ápr. 9. 13:05
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem foglalkoztam szülés alatt a bajommal..:)
2013. ápr. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!