Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Elvetéltem? (Többi lent)

Elvetéltem? (Többi lent)

Figyelt kérdés

2018 agusztusban rakattam fel Mirena fogamzásgátlót, 16 hónapig 3-4 havonta volt menstruációm max 4 napig normális mennyiségű, most december 20-adikán levetettem mert szeretnénk második babát és már az este lefeküdtünk. 23-adikán reggel megjött de annyira erős a vérzés és a görcs is hogy megílyedtem és kérdeztem is anyámat hogy szerinted ez normális? Ő meg azt mondta hogy szerinte igen mivel hogy rengeteget elmaradt és ha meg is jött akkor sem úgy ahogy kellet volna. Most 1 órája tusoltam ès észre vettem hogy szinte ömlik.. utána a WC-n éreztem hogy valami ki akar jönni erre bele esett egy kemény állagú gömb féleség nem olyan mint pl az alvadt vér szokott lenni.. rögtön az jutott az eszembe hogy elvetéltem? Esetleg meg termékenyülhettem volna? Most görcsölök egy kicsit a bal oldalamon és persze pánikolok, rosszul érzem magamat..

Szerintetek? Menyjek el holnap orvoshoz? Lehetett vetélés? Akinek már volt vetélése annak milyen volt az a dolog ami kijött? Elnézést a sok kérdésért de nagyon aggódom ez nagyon váratlanul ért


2019. dec. 27. 00:16
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Nem tartom valószínűnek. Ha rögtön beindul a ciklusod, akkor még peteérésed sem volt. De ha csak a beágyazódást gátolja a spirál, és levétel után rögtön teherbe estél volna, akkor sem tudott volna ennyi idő alatt beágyazódni.

Laikusként: szerintem a spirál valamilyen formában sorvasztotta a.méh nyálkahártyáját, ami most teljesen levált, felkészítve a következő ciklusra a méhet.

2019. dec. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen remélem igazad van!!
2019. dec. 27. 00:50
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Azért csak menjél el orvoshoz, mert ha bármi panaszod van, azzal el kell menni, és nem a gyakorikérdések távdiagnosztikájából kell megállapítanod, hogy mi történt a testeddel.
2019. dec. 27. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Azért az se rossz, hogy itt kérdezed meg ahelyett, hogy orvostól kérdeznéd és random emberekre bízod az egészséged, remélve, hogy igazuk van... még ha nem is erről van szó amire gyanakodsz, más baj simán lehet, ami súlyos. Menj orvoshoz és ne itt kérdezgess róla.
2019. dec. 27. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

December 20-án vetetted le a spirált, azóta 7 nap telt el. Ennyi idő alatt nincs magzat.

Biztosan nem lettél terhes 20-án és nem vételtél el.

(Gondolom amikor levette az orvos a spirált, akkor csinált ultrahangot is és nem látott terhességre utaló jelet, tehát előtte sem voltál terhes)

2019. dec. 27. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
31%
Siman lehettel terhes. Ugyanis nem egy, nem ket ember lett mar terhes spiral ellenere. Anyukam is terhes lett anno az akkori legjobb, legmodernebb spirallal.
2019. dec. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Remélem, még ÉLETBEN MARADTÁL AZÓTA???


(Én a Te helyedben nem bírtam volna a mentők sürgősségi hívása nélkül nyugodtan klaviatúrát pötyögtetni...)

2020. jan. 16. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!