Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Elvetéltem 11 hetesen. Mikor...

Elvetéltem 11 hetesen. Mikor johet a masik baba? Tudom hogy mit mondanak az orvosok meg a nagykönyv de volt mar hogy valaki ugy dontott hamarabb belevágnak?

Figyelt kérdés

Nem kioktatást szeretnek csupan kivancsi vagyok hogy tenyleg mindneki betartja a 6 hetet sex mentesen illetve a 3 -6honapot ujra próbálkozás nelkul.

Azert szeretnem minel hamarabb ujra teherbe esni mert 1 lelkileg is segítene ,2 itthol vagyok gyeden a kisfiammal februarban jar le es szeretnenk kistesot , es nem tudok meg visszamenni dolgozni mivel nem tudom Hova tenni a fiamat.


2019. nov. 1. 16:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
73%

Akkor, amikor az orvos mondja.

Nem akarsz dolgozni, nem pedig nem tudsz.

2019. nov. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
66%
Bölcsöde, csaladi napközi?
2019. nov. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
71%

Gondolom mivel OTTHOL vagy a kisebbel nem akarsz visszamenni dolgozni.

Keress ovit ,bolcsit neki, és menj inkább dolgozni.

2019. nov. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
55%

Nézd, nagyon sajnálom ha megbántottalak.

De a kerdesedből úgy jön le, hogy csak azért akarsz második babát mert nem akarsz vissza menni dolgozni.


Én a te helyedben rafeküdnék a szobatisztasagra. De ez a TE dolgod.

2019. nov. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
72%
6 hetet mindenképpen ajánlott megvárni, hacsak nem akarsz súlyos szövődményeket megkockáztatni, amelyek után meddővé válhatsz!
2019. nov. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
78%
Azzal, hogy nem hagysz időt a testednek regenerálódni csak annak az esélyét növeled, hogy a következő kicsi is elmenjen. Nem hülyeségből mondják az orvosok azt amit.
2019. nov. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
2 gyerek miert lennek sorozat szulo.... vagyis most meg 1 ... 3 at szerettünk volna ,....6 eves mu kaviszonnyal. Jel3nleg nem tudom megoldani hogy 6 kor hova tegyem a gyereket , es este 5-6ig dolgozok,tehat meg ha szoba tiszta is lesz ... fel kor indulnom kell kb . Egyik nagyszülő van meg csak mar aki saj os nem beszámítható es nincs is mindig a faluban,tesóm elköltözött ferjemnek nincs elo rokona akivel tartjuk a kapcsolatot. Barátokra nem dobhatom ra ... szeretnek 2 gyereket es nem csak a gyed ert szulok ha ez jon le a kérdésből , de pont igy idozitettunk hogy meg lesz par ev amig visza kell menem ,...aztan hatha a ceg tud közelebbi helyet biztosítani ahova nem kell 1 órás utat megtennem reggel es este .
2019. nov. 1. 17:13
 8/20 anonim ***** válasza:
69%

Mekkora parasztok vagytok komolyan. 🤦‍♀️ Képzeljétek el van olyan hely ahol nem tudod belökdösni bölcsibe a gyereked, mert bizony kevés a befogadóhely. 2 most vettélt el, nem igaz, hogy nulla emberiséggel ilyen lekezelő stílusban lehet írni. Meg amúgy kedves válaszoló a te gyereked már 2éves kora előtt szobatiszta volt? Mesélj még.

Kérdező. Jobb ha kivárod. Fizikailag ne kockáztass egy fertőzést esetleg egy újabb vetélést. Vmilyen otthon végezhető munka nincs a láthatáron?

2019. nov. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
22%
Utolso, no Te sem jeleskedtél szövegértelmezésből, de sebaj. A kérdezőt senki nem kezelte lekezelően, csupán megjegyezték,hogy "kicsit" furcsa, hogy azért akar mégegy gyereket, hogy ne kelljen dolgoznia... nyílván azóta kijavította a mondandóját, és így máris érthetőbb amit a konventjében írt, mint amit a leírásban.
2019. nov. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%

*kommentjében


Elnézést.

2019. nov. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!