Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ilyen korán pozitív teszt?

Ilyen korán pozitív teszt?

Figyelt kérdés
Első clostys hónapom, volt peteérésem uh nézték, azóta ultrogestant használom! 31én kéne megjönni a menzeszemnek! Ma nagyon furán érzem magam, nem tünetre gondolok, mert az ilyenkor még nincs hanem megérzés! Aztán csináltam egy tesztet és 3perc volt az eredményig, de már kb 2perc után kijött halványan de láthatóan a csík! Egyszerűen nemakarom elhinni, lehetséges?? Predictor early tesztet használtam!
2020. márc. 21. 16:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kép esetleg?
2020. márc. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hogy kell ide feltölteni?
2020. márc. 21. 17:10
 3/13 anonim ***** válasza:
Imgur.com
2020. márc. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges h hamar lettél terhes és h pozitív a teszt, de az nem hogy akkor ezekszerint 4.dpon lennél? Na az abszurd, teljesen biológiai lehetetlenség.. Akkor előbb volt tüszőrepedesed legalább 4-5 nappal, momt gondolod.


Nekem 9.dpon lett pozitív a teszt.

2020. márc. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Háromszor voltam már terhes,6éve próbálkozunk, talán az összes létező tesztet kipróbáltam már, hidd el számomra sokkoló ez az egész...hétfőn megyek dokihoz
2020. márc. 21. 17:39
 6/13 AkireM ***** válasza:
100%

Szia! Sajnos a predin mostanaban mind van halvany csik... nekem is volt 5 db .... folyamatosan mondjak ittis hogy most nem a legmegbizhatobb teszt... regebben semmi sem volt rajta ha nem volt baba!

Viszont ettol fuggetlenul lehetsz terhes, de masik tesztet csinalj majd a menzi korul :) irj majd mi lett :)

2020. márc. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%

Tudzorepeszto injekció nem kaptál ? Mert ha igen az a beadástol számítva 12 napig hcg tartalmaz !


Első clostybegit hónapom , nekem csütörtökön volt egy halvány tesztem és szépen erősödik holnap van a nem várt napja szintén utrogestan szedek március 8 óta .

Drukkolok :)

2020. márc. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nemkaptam tüszőrepesztőt, nemis mondott ilyet a doki. Hat akkor nemtudom, próbálkoztam, hogy felrakom ide, de feladtam! Nemakartam, de megmutattam a páromnak és a barártnőmnek mind a ketten látják a halvány, de jól kivehető rózsaszín csíkocskát! Holnap este megyek a dokimhoz! Persze nemakarom elhinni, h ilyen korán pozi a teszt! De ettől függetlenül remélem sikerül 😊 kedves utolsó akkor halkan Gratulálok 🙏
2020. márc. 22. 08:18
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem értem mi olyan nehéz a kepfeltoltesben.... 😂😂😂
2020. márc. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Én meg nem értem, hogy miért kell ezen nevetni? Nemlehet mindenki olyan ügyes mint pl. Te 👍
2020. márc. 22. 16:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!