Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Az lenne hogy ez hogy lehet?...

Eperke17 kérdése:

Az lenne hogy ez hogy lehet? Három pozitív teszt de uh, n semmi nem látszot szeptember 25 utolsó menstruáció

Figyelt kérdés

U.M:09.25 Grav ?

Fundus haránt 54x45mm

Endometrium 9mm grav-ra utaló jel nincs

Mko-i ov norm nagyságú és szervezetű ,Dg:Am.sec

Jav:Am esetén egy hónap múlva kontroll


2017. nov. 9. 18:42
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

Mikor lett pozi a teszted?

Milyen hosszú ciklusaid vannak.

2017. nov. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

26 naposak a ciklusaim

Egy hete teszteltem pozitívat nem értem mi baj lehet valami el kezdődöt de véget is ért 😞

2017. nov. 9. 20:28
 3/28 A kérdező kommentje:

Írnátok mi lehet ez ?

Clearblu teszt lett pozitív

Movo romed pozitív az is nem értem segítsetek légyszíves 😞

2017. nov. 10. 18:41
 4/28 anonim válasza:

Szia!


Szerintem két dolog lehet:


1. vagy volt egy keaoi peteeresed, es meg nagyon picike a baba. Megvastagodott nyalkahartyat vagy barmi terhessegre utalo jelet nem latott?


2. Elindult valami, de vege lett. :(


Ha biztosra szeretnel menni, menj el HCG vervetelre egy nap, es rakovetkezo 2. napon is.

A HCG-nek 2 naponta duplazodnia kell, barmilyen pici a babo.

Ha csokken, vagy nem duplazodik baj van.


Tudom nagyon hosszu lesz a hetvege, de jelen esetben ez az egyetlen bizzos modja, hogy megtudd mi folyik odabent.


Kitartas, probalj neg ne idegeskedni es drukkolok nagyon! :)

2017. nov. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Próbálok én is türelmes lenni csak az a baj hogy az itteni orvosok eléggé elavultak úgy hogy nem nem tudom egyszerűen mit gondoljak mert még nem küldött vérvételre azt mondta másfél hét múlva menjek vissza Nem tudom mi lesz belőle vanak terhes tüneteim dudzat érzékeny mell hányinger ,hányás én már nem értem de a nyálkahártyám nem kevés ?
2017. nov. 10. 19:55
 6/28 anonim ***** válasza:
Méhen kívüli?
2017. nov. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Azt mondta a doki hogy a méhen kivülinek nem ilyen tünetei vanak semmi jot nem mondot csak anyit hogy fel van puhulva a méhem meg hogy bármi lehett arra értete hogy molla terheség vagy rendes terheség
2017. nov. 11. 00:33
 8/28 A kérdező kommentje:
Kérlek írjatok minél többen várom a tapasztalatokat vagy bármi más információt ami segítségemre lehet szerintetek a 9 mm es nyálkahártya elég a beágyazódáshoz ?
2017. nov. 11. 18:41
 9/28 anonim ***** válasza:
Szia! Igen, a 9mm-es nyálkahártya elég a beágyazódáshoz.
2017. nov. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm elégé el vagyok keseredve nem tudom milesz belöle szerinted ? Van esély reménykedni???
2017. nov. 11. 22:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!