Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Spontán vetélés után 10...

Spontán vetélés után 10 nappal természezes a pozitív teszt? Dokim azt mondta,7-10 napig, de máshol azt olvasom hogy tovább marad pozi?

Figyelt kérdés
[link]
2017. nov. 2. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány hetesen történt a vetélés?
2017. nov. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Korai volt. 5 hetes.
2017. nov. 2. 18:59
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem mindig azt mondtak, hogy kb 3 het utan csinaljak tesztet. Idosebb terhessegekkel veteltem az igaz,de szerintem meg 5 hetesnel is lehet hogy keves a 10 nap.

Varj egy hetet es tesztelj ujra, vagy menj el uh-ra, hogy megnezzek kitisztult-e a mehed teljesen.

2017. nov. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem 11 hetes baba ment el. 1 hét múlva már negatív volt a tesztem. Sztem ez ahhoz képest nagyon pozitív ...ez nem túl természetes azért. Én meg kérdeznem az orvost mihamarabb.
2017. nov. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem 6 hetesen ment el a baba, 5 nap múlva negatív volt a teszt.

Szerintem is elég erős a teszted.

2017. nov. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Október 23-án történt a vetélés, utána 6-7 napig véreztem/pecsételgettem. 31-én voltam kontroll vizsgálaton, azt mondta a doki, 7-10 nap mire negativ a teszt. Tegnap is csináltam, ugyanígy néz ki az is.
2017. nov. 3. 11:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a 6ik héten vetéltem el, nekem már aznap negatív volt a teszt, így gondolom alig hogy elindult valami már be is fejeződött,mert előtte meg teljesen pozitívok voltak a tesztek.
2017. nov. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
10+4 hetesen elhalt a babám műtét után még 6héttel halvány pozitív volt a tesztem.
2017. nov. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!