Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab

A kérdés

Spontán vetélés után 10 nappal természezes a pozitív teszt? Dokim azt mondta,7-10 napig, de máshol azt olvasom hogy tovább marad pozi?

[link]

2017. nov. 2. 18:43  Privát üzenet  

A válaszok
Hány hetesen történt a vetélés?

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont 2017. nov. 2. 18:58 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Korai volt. 5 hetes.

# 2/8Időpont 2017. nov. 2. 18:59 Privát üzenet

Nekem mindig azt mondtak, hogy kb 3 het utan csinaljak tesztet. Idosebb terhessegekkel veteltem az igaz,de szerintem meg 5 hetesnel is lehet hogy keves a 10 nap.

Varj egy hetet es tesztelj ujra, vagy menj el uh-ra, hogy megnezzek kitisztult-e a mehed teljesen.

A válaszíró 90%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont 2017. nov. 2. 19:18 Privát üzenet
Nekem 11 hetes baba ment el. 1 hét múlva már negatív volt a tesztem. Sztem ez ahhoz képest nagyon pozitív ...ez nem túl természetes azért. Én meg kérdeznem az orvost mihamarabb.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont 2017. nov. 3. 10:23 Privát üzenet

Nekem 6 hetesen ment el a baba, 5 nap múlva negatív volt a teszt.

Szerintem is elég erős a teszted.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont 2017. nov. 3. 10:33 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Október 23-án történt a vetélés, utána 6-7 napig véreztem/pecsételgettem. 31-én voltam kontroll vizsgálaton, azt mondta a doki, 7-10 nap mire negativ a teszt. Tegnap is csináltam, ugyanígy néz ki az is.

# 6/8Időpont 2017. nov. 3. 11:48 Privát üzenet
Én a 6ik héten vetéltem el, nekem már aznap negatív volt a teszt, így gondolom alig hogy elindult valami már be is fejeződött,mert előtte meg teljesen pozitívok voltak a tesztek.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont 2017. nov. 3. 12:56 Privát üzenet
10+4 hetesen elhalt a babám műtét után még 6héttel halvány pozitív volt a tesztem.

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont 2017. nov. 4. 20:04 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Esetleges spontán vetélés után meddig erős pozitív a teszt és mikor múlnak a tünetek?
Vetélés után is pozitív a terhességi teszt?
5 hetes spontan veteles utan meddig eros pozitiv a terhessegi teszt?
Veteles utan a 18. napon lehet meg halvany pozitiv a teszt?
Ha van pozitiv tesztem, de 5 nap keses utan elkezdek verezni, akkor is kell muvi befejezes? Vagy ilyenkor kitisztul magatol?
Pozitív tesztek után elkezdtem vérezni. Ma visszamentem az orvoshoz és sokat nem tudtam meg, holnap lesz bővebb eredmény, de a leletemen ez látható, látott már valaki hasonlót?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Vetélés, missed ab rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!