Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab után könnyebb...

Missed ab után könnyebb teherbe esni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Marciusban volt missed ab-om es az orvos mondta egy verzest kell megvarni es utana lehet ujbol probalkozni. 2 nap mulva kell megjonnie de nagyon bizonytalan vagyok. Nektek mi a tapasztalatok? Sikerult nektek egybol problema mentesen teherbe esni?

2020. máj. 11. 18:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
26%
Nem.
2020. máj. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Szia! Nekem könnyebb volt, az első próbálkozós hónapban sikerült, pedig 40 éves vagyok. Most 24. hetes vagyok és minden a legnagyobb rendben.
2020. máj. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%

Én úgy tudom, hogy missed ab után 3 hónapot javasolnak várni.

Bár van aki nem várja ki,es egyből össze is jön.

2020. máj. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia en marciusba tudtam meg hogy terhes vagyok aprilisba el is ment ( nem fejlodott tovabb a petezsak. Nekem is azt mondtak varjuk meg a kovetkezo menszit hogy legyen mibol szamolni a terhesseget.

Elmult a verzes ra 1 hetre együtt is voltunk. Vasarnap pozitivat teszteltem. Szerdan megyek az orvoshoz.


Nalad kerdezo mi tortent?

2020. máj. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
2018 májusban volt Missed ab, 2018 októberben megfogant a kisfiam. 2019 júliusaban szültem.
2020. máj. 12. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

2019. augusztusban volt missed ab. Következő vérzésem majd csak decemberben volt. Egyébként is rendszertelen volt a menstruációm. Csoda volt, hogy nyáron elsőre sikerült.

Decemberben megjött és össze is jött. Most vagyok 20. hetes :)

2020. máj. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
#4-es: meg varok egy hetet a teszttel es hogy megjon-e vagy sen. Bar abnyira bizonytalan vagyok. A noi megerzesem mst teljesen ossze van kavarodva. Neha ugy erzem sikerult neha ugy erzem hogy nem.
2020. máj. 12. 10:24
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Arról vannak tanulmányok, hogy vetélés után fél éven belül jobb teherbe esni, mert alacsonyabb az esély újabb vetélésre, vagy arra, hogy valamilyen más probléma lép fel. Már ez is megnyugtató, ha igaz.


[link]

2020. máj. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
#4 vagyok. Miert is lettem lepontozva? Azert mert le irtam hogy nalam mi volt? Es erdekes nem hazudtam ma lett meg a vervetel eredmeny. Es sikerult 4 het eje.!!!
2020. máj. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Gratulálok neked 9-es válaszoló :-) jó ilyet olvasni. Nekem a doki azt mondta, hogy műtét után 2 hétig nincs házasélet, de utána újra lehet próbálkozni is. Ami fura mert mindenhol azt olvasom, hogy nem olyan jó. Habár nem nagyon hiszek benne, hogy természetes úton sikerülne:-( Mi 2 lombikon vagyunk túl, és a második lett missed ab. Most várjuk mi lesz a vírus miatt :-(
2020. máj. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!