Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Spontán vetélés után(8hetes)...

Spontán vetélés után(8hetes) kinek mennyi idő után sikerült a baba? Félek ismét így jarunk😔

Figyelt kérdés
2020. máj. 23. 13:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem a 6. hét elején szakadt meg a terhesség, ezt követően még egyszer megjött, utána már nem. Én palástfű teát ittam, a sokévi fogamzásgátló szedéstől nem tudott megtapadni, annyira vékony volt a méhnyálkahártya.
2020. máj. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem szedtem fogamzásgátlót, 3evi próbálkozás után sikerült teherbe esni. Második baba lett volna.
2020. máj. 23. 14:50
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 hónap, de ismét elvetéltem. Most, több, mint fél évvel a 2. vetélés után, biztos vagyok benne, hogy azért, mert nem hevertem ki az előzőt. Tehát azt javaslom neked, hogy várj még, ha így indulsz a terhességben, hogy félsz. Kitartást.
2020. máj. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Erre már én is gondoltam, hogy lehet több időt kellene várni. Mi júliusban mennénk következő lombikra, de még a mai napig sírok, pedig már 1 hónapja volt a missed ab műtétem. Gondoltam arra ha pozitív lesz a teszt, akkor tuti félni fogok. Ezen nem tudom hogyan lehetne tovább lépni. De szerintem aki elvetél az félni fog a következőnél. De pont ma az is megfordult a fejemben, hogy lehet nem is sikerülne a lombik, mert már előre rettegek hogy mi lesz.
2020. máj. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%
Egy pszichológus nem árthat :)
2020. máj. 31. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 TheViolinist válasza:
100%

Szia! Nagyon sajnálom, hogy át kellett ezt élned! Nekem 2019.június 6-án volt missed ab műtétem. Azzal próbáltak vigasztalni, hogy nem lett volna egészséges. Persze ez nem segített semmit,soha nem fogom és tulajdonképpen nem is szeretném elfelejteni, mert bármennyire kicsi is volt, attól még a mi gyermekünk, az életünk része, akit nagyon vártunk.

Nekem az orvos a műtét után azt tanácsolta, hogy 3 hónap elteltével próbálkozzunk újra, végül november elején fogant meg a kislányunk, akivel most a 33.hétben vagyok. 🙏 A pozitív teszt után az ultrahangokon majd kiesett a szívem a helyéről, annyira féltem, hogy valami baj lesz és szinte láttam az orvos arcát, ahogy közli a rossz hírt.. Aztán az egyik vizsgálaton felvetettem a férjemmel a baba szívhangját és utána akárhányszor rossz érzések kerítettek hatalmukba, azt hallgattam.:)

Ha jól értem Neked már született egy gyermeked, talán segít, ha arra a terhességre gondolsz.

Nem tudom mennyire számít, de a műtét után nem hagytam abba a vitaminok szedését. Megcsináltam egy tisztító kúrát is és folsav mellett Aloe vera Berry italt ittam és Barátcserje kapszulát szedtem.

A barátcserje elvileg segíti a beágyazódás, utána viszont abba kell hagyni. Illetve a 12. hétig szedtem Utrogestan nevű progeszteron pótlót.

Kitartást, sok hitet és nagyon boldog következő babavárás kívánok Neked!

2020. máj. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nagyon Köszönöm a válaszokat. Nagyon nagyon szeretném ha sikerülne, kislányom is nagyon varja hogy nagyteso lehessen.

Utrogestant nőgyógyász írja fel? Terhesvitamint melyiket ajánlanátok? Első babánál elevitet szedtem, most a másodiknál kezdetektől gravidat de sajnos hiába.

2020. jún. 2. 21:09
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, nőgyógyász írja fel. Én a femibiont szedem, Kaáliban ezt javasolta a doki. Előtte Czeizel vitamint szedtem. (4-es válaszoló)
2020. jún. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem szept. végén volt a 8. héten vetélésem műszeres befejezéssel. Utána teljesen felborult a ciklusom, 21-23 naposra csökkent (28-30 helyett), fél évig ez így ment. Aztán elkezdtem szedni E vitamint, Inofolicot, meg addig is szedtem Femibiont, és februárban összejött a baba. Szurkolok!
2020. jún. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!