Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Lehet, hogy pecsételő vérzésem...

Lehet, hogy pecsételő vérzésem van missed ab után 4 héttel. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sajnos volt egy két babás missed ab-m, mai naphoz képest négy hete volt egy kisműtétem is miatta. A jártasak jól tudják, hogy házasélet tilalom van ilyen műtét után pár hétig. Nos, mi ezt a párommal nem bírtuk ki... Ha jól emlékszem, az elmúlt egy héten belül ovuláltam, nagyon fájt a hasam, így azt annak gondoltam. Ma délelőtt észrevettem, hogy vérzek, barnázok, de csak minimálisan, fájdalom nélkül, max egy kis kellemetlenséget érzek miatta néha. Esélyes volna, hogy máris teherbe estem? Valaki élt át hasonlót? Köszi előre is!

2020. máj. 26. 13:56
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
Sose szoktam ilyet írni de hogy lehettek ilyen hülyék? Ennyire ösztönlények vagytok hogy nem bírjátok megvárni a tisztuló időszakot? Ne csodálkozz a következményeken :/
2020. máj. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Nem akartam én lenni az első, aki hozzászól, de nekem is az volt az első gondolatom, hogy inkább bajt jelez ez, mintsem terhességet.
2020. máj. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

Én 3 vetélésen estem át eddig sajnos.. 2x művi befejezéssel!

Az én dokim 2 hét nyugit ajánlott minden alkalommal.

Egyszer sem mondott olyat hogy a szüléssel megegyező tisztulási heteket kellene megvárni.

Viszont a test ilyenkor a hormonok kiürülése miatt nem úgy működik mint előtte.

Szóval ez a vérzés Akár menses is lehet!

Kontrollon voltál?

2020. máj. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is két hét szexmentességet mondott az orvosom, nem kell leszedni senki fejét.

Csinálj egy tesztet és kiderül, hogy terhes vagy-e.

Nekem pont 6 hétre jött meg a következő mensim.

2020. máj. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Én sem értem az első kommentet, de az utolsó két embernek köszönöm szépen!

Nekem is 2-3 hetet mondott, a harmadik hét leteltét már nem vártuk ki.

A műtét utáni ötödik héten szerettem volna kontrollra menni, tehát jövő hét elején.

Mióta kiírtam a kérdést, beindult a vérzés, nagyon erősen, sokkal nagyobb mennyiségben, mint eddig valaha, így úgy vélem menstruálok.

Csak annyit furcsállok, hogy viszonylag korán, a nagy átlagnak ez műtét után a hatodik hét körül történik.

2020. máj. 27. 14:29
 6/9 anonim ***** válasza:

3as vagyok :

Az én menseseim is változóak voltak. Volt ami épp 4 hétre volt ami 3 hónapra rá jött!

A mennyiségen ne csodálkozz,hormonok tömege ürült ki belőled.

Tarts sok pihit,semmi megerőltetőbb munka.

2020. máj. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem a műtét napjától számítva a 28. napon jött meg először.
2020. máj. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

3-as és 6-os: Nekem szerencsére sose volt ilyen, szinte mindig pontosan jött meg. Remélem ez így marad és újra beáll, nem akarok katyvasz, ijesztő lenne :(


7-es: Nekem így 29. napon. Akkor nem vagyok egyedül :)


Köszi nektek!

2020. máj. 27. 21:38
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem a műtéti befejezés teljesen felkavarta az addig 28-30 napos ciklusomat: fél évig 21-23 naposra csökkent, valószínűleg ovulációm sem volt. Szurkolok, hogy neked ne borítson fel mindent. Sajnálom a veszteséged!
2020. jún. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!