Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab műtét után ti...

Missed ab műtét után ti mennyire véreztetek?

Figyelt kérdés
Sajnos 9 hetes terhességnél leállt az embrió szíve, így tegnap műtét volt. Azt mondta az orvos, hogy menszesz szerű vérzés lesz, de nekem szinte alig jön valami. 3 hét múlva van kontroll, azt mondta csak akkor keressem ha lázas vagyok, vagy nagyon vérzek.
2020. ápr. 22. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Alig.
2020. ápr. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem véreztem utána! És a következő menstruációm is nagyon gyenge volt,pedig nekem nagyon meg szokott lenni. Én 7 hetesen vetéltem el.
2020. ápr. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sajnálom, tudom mit érzel :(

Engem pénteken műtöttek, máig alig volt rózsaszínes vérzés. Ma viszont jött egy nagyobb görcs, és éreztem hogy folyik. Azóta megint semmi. Mindenki szervezete máshogy reagál.

2020. ápr. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Megnyugodtam, hogy akkor nem csak nálam van így. Pedig a kórházban 2 orvos is az ellenkezőjét állította.
2020. ápr. 23. 17:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálam is nagyon gyenge vérzés volt. 12 hetesen volt missed ab. Pár nap után jött egyszerre egy nagyobb adag, utána semmi. Ma jött meg, műtét után vagyok 3 héttel.
2020. máj. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!