Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab után normális az...

Missed ab után normális az alhas fájdalom?

Figyelt kérdés

2 napig semmit nem éreztem és utána kezdődött. Leginkább,ha wc-n intèzem a dolgomat, akkor hasogat igazán.

Utána elfekszem és jobb lesz.

Normális lehet vagy menjek be a kórházba?


2020. jún. 20. 08:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia, sajnálom ami veled történt, sajnos én is átéltem. Néhány napig normális, viszont ha már hetek óta fáj, inkább menj el az orvoshoz. Nekem 2 hétig nagyon erősen fájt a hasam, derekam, házi orvos azt mondta normális, de nem hagyott nyugodni a gondolat,így visszamentem a nőgyógyászhoz. Megállapította, hogy visszamaradt a műtét során valami, szerencsére az első menstruációval távozott, de ez okozta a fájdalmat. Nem megrémíteni akarlak, de inkább legyen egy felesleges köröd. Egy hetet azonban érdemes várni, mert addig normálisnak mondható a fájdalom. Sok erőt és kitartást kívánok neked!
2020. jún. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2020. jún. 20. 09:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Nagyon sajnálom, hogy ez történt veletek😔 Nekem áprilisban volt. Nekem nem fájt utána a hasam. Vérzés is kevés volt. Kontrollon azt nézte a doki, hogy záródott e a méhszáj. Én is azt mondom, hogy érdemes visszamenni a dokihoz, nehogy baj legyen. Kitartást!
2020. jún. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!