Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Normális, hogy missed ab....

Normális, hogy missed ab. miatti abortusz után fáj a hasam?

Figyelt kérdés

Kedden volt missed ab. miatti abortuszom, a vérzés azóta folyamatosan csökken. Antibiotikumot is szedek már aznaptól, mert sajnos kb. már 3 hete elhalt a terhesség, és biztos, ami biztos, kaptam gyógyszert. A doki azt mondta, hogy vérzés akár 2 hétig is lehet, láz esetén azonnal keressem. A fájdalmat nem mondta, hogy normális-e, vagy baj lenne. A műtét után még enyhén görcsöltem, de estére már nem fájt. Csütörtökön már enyhén fájdogált a hasam, ha többet álltam, amúgy napközben nem volt baj. Pénteken ki kellett mozdulnom otthonról ügyeket intézni, de a sok séta, utazgatás, rengeteg állás után menstruációhoz hasonló alhasi- és derékfájdalmaim voltak. Otthon gyógyszerrel és pihenéssel elmúlt. Másnap megint mennem kellett, ugyanez, csak derékfájás nem volt (szintén utazgatás, mászkálás után). Úgy veszem észre, hogy huzamosabb ideig tartó állás után kezd fájni. Más is tapasztalt ilyet?

Ezen kívül más bajom nincs, se láz, se bűzös folyás, a vérzés egyre kevesebb, a gyógyszert is szedem...


Köszönöm a segítséget!



2019. jún. 9. 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Normális, ha így megerőlteted magad. Miért nem pihensz?

Én missed ab után egy hétig nem dolgoztam, de tovább is maradhattam volna...

Vigyázz magadra kicsit jobban...

2019. jún. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Most még normális, de figyeld, mert az elhúzódó vérzés/fájdalom komolyabb gondot jelezhet!
2019. jún. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Végül elmentem orvoshoz, mert 2 nagyobb szövetdarab is kijött, de abszolút mindent rendben találtak, mondták, hogy szépen kitisztult a méhem. :) A fájdalom is enyhült azóta.

2019. jún. 11. 06:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!