Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Pisiléskor és után is egy kis...

Pisiléskor és után is egy kis ideig kellemetlen érzés van az alhasamban. Normális is ez missed ab után 2,5 héttel?

Figyelt kérdés

Barnázás minimálisan van még. Normál esetben ne fáj illetve nem is fáj talán szúr vagy nem is tudom leírni az érzést.

Fölfázva nem vagyok,az nem ilyen.

Holnap hívom az orvosom,de addig érdekelne más tapasztalata.


2020. júl. 4. 10:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi köze az ab-hez, húgyúti fertőzésnek hangzik.
2020. júl. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Éppen ugyanebben a helyzetben vagyok, húgyuti fertőzésem van.
2020. júl. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Milyen orvoshoz mentél a problèmával?

Én nőgyógyászhoz készülök.

Te is missed után vagy?

Voltam már húgyúti fertőzésem,de az ennél sokkal jobban fájt. Szinte kapartam a falat annyira fájt.

Ahhoz képest ezt meg sem érzem.

Te mit érzel?

2020. júl. 4. 12:57
 4/5 anonim ***** válasza:

Ügyeleten voltam.

Gyakori vizelési inger, görcsölt a hasam, fájtak a veséim,belázasodtam.

Missed ab-nak indult de végül beindult a vetélés és lezajlott magától.

2020. júl. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 12 napja volt missed ab műtétem és azóta érzem én is ezt szurkáló érzést.Első pár nap nagyon erős volt a fajdalom főleg üléskor álláskor,ha lefeküdtem jobb volt.Az orvosom azt mondta ha nincs lázam erősebb vérzésem akkor nem gond.
2020. júl. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!