Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Tapolcai Meddőségi központról...

Tapolcai Meddőségi központról vélemények?

Figyelt kérdés
Győri vagyok, de az orvosom oda irányított! Nehéz oda bekerülni? Konzultációra kéne mennem, mivel van miómám 5,7x6,5cm! Semmi problémát nem okoz, kifele növő nem deformálja a méhet most 5hónapja figyelve van, életmód váltásba kezdtem és azóta egy cm se nőt! De mivel még nem szültem, nemakar rögtön műteni! Hozzáteszem 4orvosnál voltam senki nem műtene meg! 3vesztésem volt nem ez miatt az okok hála égnek kiderültek! És mivel ketyeg az idő így az intézet mellett döntöttünk!De addig is próbálkozunk, hiszen 2honapja újra van peteérésem! Ha ott nem vállalnak a mióma miatt akkor vállalnom kell a kockázatot és marad a műtét!Megbízom a dokimban a legjobbak között van👌
2020. júl. 18. 14:37
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!