Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Oktogon - 4D Ultrahang Központ...

Oktogon - 4D Ultrahang Központról véleményeket írnátok?

Figyelt kérdés
2011. júl. 6. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Szép tiszta, rendezett környezet, kedves szonográfus hölgy. Nagyon barátságos volt és szórakoztató, meg persze elég alapos. Szép felvételt kaptunk, bár a fénykép nem lett olyan jó, de maga a vizsgálat megfelelt. Máshol is voltam, mindegyikkel meg voltam elégedve.
2011. júl. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi 3x is voltunk ott. Nagyon kedves, alapos a szonográfus hölgy. Érti a dolgát. 13 hetesen meg tudta mondani a babánk nemét. :D

Nagyon szép a videó, a kép tökéletesen tiszta. (épp mosolyog rajta)

Második babánál is tuti oda fogunk menni! :)


Egy 1 éves kislány boldog anyukája

2011. júl. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi holnap megyünk :) Ha hazaértünk, majd megírom, mi volt! :)
2011. júl. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tegnap késő esti válaszoló vagyok. :)


Most értünk haza. Háát... a rendelő szép, rendezett, tiszta, a készülék újszerű, a szonográfus hölgy pedig az elején kimondottan kedves volt, bár már akkor is látszott rajta, hogy nincsen jó napja. A kérdéseinkre készségesen válaszolt, viszont ha olyan dologról kérdeztük, amihez nem értett, akkor próbálta tusolni a dolgot.

Megtudtuk, hogy kislányunk lesz - premierplánban láttunk a nunust, de hiába a csoki, a kávé, lánykám nagyban szundizott közben, alig tudtuk rábírni, hogy megforduljon. :)

De még így is egy élmény volt, végigpityeregtem az egészet! :)


23 hkm :)

2011. júl. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!