Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az állami egészségügyi központ...

Az állami egészségügyi központról mi a véleményeket?

Figyelt kérdés
2010. jún. 2. 19:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én januárban szültem ott.Mire vagy kíváncsi?

2010. jún. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Régi MÁV, háromszobás, WC-s, fürdőszobás kórtermek, alapítványi szobák nincsenek tudtommal. Egyszerre 4 ügyeletes orvos van a kórházban, a szüléskor kérhetsz epidurálist akkor is, ha előre nincs megbeszélve (van erre külön anesztes), ha még van idő rá.

Török professzor volt a vezető főorvos a szülészet-nőgyógyászaton pár hónapja, nagyon kedves és profi orvos, odafigyel minden betegre, akkor is, ha más orvos betege. Nagyon sok orvos van, van aki csak bejár, ha van szülő nő. Sok sajnos a szakvizsga előtt álló rezidens, akik néha sokkal nagyképűbbek és elszálltabbak a tapasztalt orvosoknál is, ehhez képest nekem két méhen kívüli terhességet sem ismertek fel sürgősségin vizsgálva... Ha konkrét kérdésed van, én is szívesen válaszolok.

2010. jún. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok. A kórtermek nem háromszobásak, hanem háromágyasak.
2010. jún. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
csak annyi hogy bizalommal mehetek e oda szülni mert nincs fogadott orvosom?és egy szülésznővel hol tudnék beszélni illetve belehet e menni a szülöszobára már most körbe nézni? a baba ha megszületett veletek lehetett,vagy csak szoptatásnál?lehet e kérni császárt?30hetes vagyok
2010. jún. 3. 21:12
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Első vagyok.Bizalommal mehetsz.Nekem sem volt fogadott orvosom.Mindenki tök kedves és figyelmes volt.Jan.1-én szültem sokan voltak szabin.Felhívod a szülészetet és megmondják,hogy mikor van szülőszoba látogatás.

Miért szeretnél császárt?

2010. jún. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ja a baba egész nap velünk lehetett,csak az első éjszaka viszik el őket,hogy ki tudd pihenni magad.De ha úgy érzed bármikor beviheted az újszülöttre ha pihenni szeretnél.
2010. jún. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Azért szeretnék császárt mert félek a szüléstől, nehogy baj legyen.10éve már szültem ugyan, de most nagyobb lesz valoszinűleg a baba.és inkább nekem fájjon jobban a császár miatt,mint a babának essen baja.én annyira önző vagyok, hogy az első éjszaka is velem kell legyen,persze szeretnék aludni pár orát,de utána velem szeretném ha lenne.
2010. jún. 4. 13:58
 8/11 anonim ***** válasza:
Megint én.Azt nem tudom,hogy kérésre császároznak e,de epidurált éjjel nappal bármikor lehet kérni,anesztes mindíg van.Én is kértem volna,de már nem lehetett annyira ki volt nyílva a méhszáj.A babát folyamatosan figyelik szülés közben és ugrásra kész a csapat ha kellene.Szerintem emiatt ne aggódj.A szülésznők is tök jó fejek és tényleg nagyon értik a dolgukat.
2010. jún. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha nincs fogadott orvosod, és nincs előre megbeszélve, nem lehet csak úgy császárt rendelni, puszta félelmi vagy kényelmi okból. Nekem a saját fogadott orvosom felé volt ilyen kérésem, és ő azt mondta, orvosi ok nélkül nem nyiszálja szét a hasam, mert ez egy hasi műtét a maga kockázataival. Ha van szemészeti, pszichiátriai (félelemről) etc javaslatod, persze megcsinálják, orvosa válogatja, lehet, indok nélkül is megteszik, hisz hamarabb "le lehet zavarni", míg egy hüvelyi szülés órákig is elhúzódik.
2010. jún. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
ez meg a másik. aggodtam már eleget és még van 10hetem,jolenne a szülésen minél rövidebb idő alatt tul lenni.de az ügyeletes orvost biztos nem fogja érdekelni az én ohajtásom
2010. jún. 4. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!