Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Irjatok létszi mert nagyon...

Klaudia280 kérdése:

Irjatok létszi mert nagyon félek missed abortusz hogy zajlik? 😭😭

Figyelt kérdés
Lenne egy kérdésem hogy zajlik a missed ab mert hnap reggel 7 re kell mennem. Tegnap voltam orvosnál ahol megállapitották hogy nem él már az én manóm 😭 Második babo lett volna elsőnél semmi probléma nem volt de most hematomam lett a petezsák körül 😭😭 annyira rossz kérlek írjatok
2020. júl. 21. 06:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom.

A menete annyi, hogy elaltatnak és kiürítik a mehed. 6 óra megfigyelés után mehetsz haza.

A lelki felépülés lesz nehezebb, de ne add fel, nejem januárban volt, ma már 10 hetes vagyok.

2020. júl. 21. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Nagyon padlon vagyok most, holnaptol meg vékkép félek hogy teljesen kikészülök 😭 neked meg jó baba várást
2020. júl. 21. 06:32
 3/18 anonim ***** válasza:
55%

"létszi"

"vékkép"


Jesszus...

2020. júl. 21. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
49%

Létszi

Vékképp

2020. júl. 21. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
68%

Szegény, teljesen ki van borulva. Ti meg a helyesírásával foglalkoztok?

Nézzetek már magatokba!


Kérdező!


Kitartást kívánok! Az eljárás nem lesz fájdalmas, a lelkifelépülés annál inkább.


Sok erőt! Ha neked jobb, próbáld kibeszélni magadból, azzal, akiben megbízol!

2020. júl. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
50%
A helyesírás tanulása előbb történik mint egy missed ab...
2020. júl. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
61%

#6

Mert, amikor te ideges vagy, vagy pánikolsz, akkor is mindent tökéletesen csinálsz ugye?


/Erősen kétlem!/


Menj, éld ki magad máshol, vagy írj privátot nekem, éld ott ki magad!

Látom, nem voltál még ilyen helyzetben. Ha nem, örülj neki, de inkább maradj csendben, ha nem tudod átérezni a Kérdező fájdalmát, ijedtségét!

2020. júl. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Szia köszi a választ rendes vagy nagyon. Nem tudom hogy teszem magam túl rajta tegnap óta csak sírok a sok könnytől már nem látok meg az idegtől 😭😭 most valahogy nincs erőm senkivel se beszélni pedig sokan érdeklőnek. Aki meg a helyes írást nézi annak meg most nem kívánok semmi rosszat de jót se 😭😭
2020. júl. 21. 08:11
 9/18 anonim ***** válasza:
43%
Ilyeneket biztosan akkor sem írok, ha kivagyok.
2020. júl. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
64%

Komolyan, ki az, aki egy ilyen kérdésnél a helyesírást nézi és még szükségét is érzi, hogy direkt beszóljon rá, és még vissza is jöjjön rátenni egy lapáttal? Miféle lelkivilág kell ehhez?? Szégyelljétek magatokat.

9, nagyon örülünk, hogy ilyen hiperintelligens vagy, nem hiperintelligenskednél máshol?

Kérdező, nagyon sajnálom. Meríts vigaszt a meglévő gyerekedből, és tudd, hogy ez előfordul, és higgy benne, hogy legközelebb már megmarad az embrió.

2020. júl. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!