Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Abortusz után a második...

Abortusz után a második menstruáció nem jön meg?

Figyelt kérdés
Novemberben volt missed abom és egyszer volt azóta menstruációm de a második most már 3 napja késik? Valami baj lehet? Vagy természetes hogy egy ilyen műtét után késik?
2020. jan. 25. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem próbálkoztok babával? Nem lehetsz terhes?
2020. jan. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem lehetek terhes.. Csak aggaszt hogy nem jön meg..
2020. jan. 25. 12:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy nagy stressz a szervezetnek, lehet, hogy erre így reagál. Lehet kell egy kis idő, míg minden helyreáll. Ahogy itt a kérdéseknél olvasni szoktam, van akinek 3 hónapot mondanak mielőtt újra próbálkozhatnak. Lehet, hogy ez nem véletlen...


Nekem előfordult már életem során késés, sőt volt hogy 1 hónapban egyáltalán nem is menstruáltam, aztán minden helyreállt. Mindenkivel előfordulhat ilyen, akár különösebb ok nélkül is, pláne ha valakinek missed abja volt.


Szerintem emiatt az 1 késés miatt ne aggódj!

2020. jan. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Most abortuszod volt vagy missed ab?

Nem mindegy!

Missed ab- abbamaradt vetélés

Egy elkezdődött vetélés műtétje "nem annyira komoly", míg egy abortusz ahol egy jól tapadó életképes magzatot kaparnak nagyobb sebbel jár.

Így a szervezeted biztosan most próbál felébredni,kell idő míg helyrejön.

2020. jan. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!