Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Kémiai terhesség után mennyi...

Kémiai terhesség után mennyi idő múlva estetek teherbe?

Figyelt kérdés

A menszeszem 2 hetet kesett. A terhessegi teszt ki is mutatta a pozitiv erteket. Majd egyik reggel elkezdTem barnazni majd verezni. Doki az uhn nem latott semmit. Majd kontroll hcgn mar az ertek is esett. Tehat felszivodott a baba. A menszeszem 8 napig tartott. A mehnyalkahartyam ami 13 mmes volt ugye az szepen tavozott "kisebb nagyobb darabokban"

Kerdesem: ki mikor esett teherbe kemiai terhesseg utan illetve kellett e progeszteront szednetek? Van egy 1.5 eves fiam akit meg parszor szoptatok.



2020. aug. 13. 23:52
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

Minden hónapban pozi teszt végül megjött.. (3egymást követő hónap) es mensi elott 1nappal tesztelgettem

4.hónapban megfogadtam, hogy csak akkor tesztelek ha legalább 1napot késik. (Késett is, nagyon halvány pozi teszt, majd estere megjött :( miután elmúlt nem tudom miért de teszteltem és erős pozitív lett.

Most vagyok "minden órás"

2020. aug. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Most fogtam fel, hogy szoptatsz. Én is szoptattam és amig nem hagytam abba addig voltak pecsételéseim is
2020. aug. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nekem rendben volt eddig minden. Menszeszem 4.5 hos volt a babam es megjott. Most akartunk tesot. 2. Honapban lett pozi a teszt makd meg is jott 2 het keses utan. Mostmar leszukitem a szopikat.
2020. aug. 14. 00:34
 4/9 A kérdező kommentje:
Sajnalom hogy olyan sokszor volt pozi es megsem kett belole baba. Remelem hamar osszejon nektek is :)
2020. aug. 14. 00:36
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Hát pont azt írtam, hogy a 4.próbàlkozós hónapban menstruàció ellenére is sikerült. Már a terhesség végén járok :)
2020. aug. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Következő hónapban.
2020. aug. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Amúgy sárgatest elégtelenség miatt kellett progit szednem 5dik héttől 13dik hétig.
2020. aug. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy éve volt egy kémiaim, 5 nap késéssel halvány pozitív tesztek mellett jött meg. Utána 2 hónapra lett pozitív újra a teszt. Azóta már 2 hónapos a kislányom. Kellett progeszteront szednem, mert a 6. héten vérezni kezdtem. Annyit mondtak valószínű a méhlepény rosszul tapadt meg+közel a méhszájhoz. Kb 2 hét alatt elmúlt a vérzés és méhlepény is szépen eltávolodott idővel.
2020. aug. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekünk kémiai után a 3. ciklusban jött össze megint. Sajnos az is elment 6 hetesen. Ez után a következő a 4. ciklusban jött össze, ő már 1 éves elmúlt :)

Most kezdünk majd próbálkozni a tesóval, szintén szoptatás mellett. Remélem, rendben lesz minden, hamarosan megyek konzultálni a dokimmal, hogy hogyan legyen pozitív teszt után. Mert az előzőnél kaptam progeszteront.

2020. aug. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!