Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Akik mostanában estetek...

Akik mostanában estetek teherbe, találtatok orvost, aki megállapítja a terhességet?

Figyelt kérdés

Zavartalanul működött a terhesgondozás?

Érdekelne azoknak a válasza, akik most estek teherbe.

Mit tapasztaltok?



2020. márc. 28. 14:15
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Ugye viccelsz? Orvos nem fogad, csak ha muszáj, védőnő csak telefonon elérhető.
2020. márc. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Akkor most aki most lesz terhes az ne is számítson terhesgondozásra???
2020. márc. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én egy magáncéghez foglaltam az ultrahangra időpontot.
2020. márc. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sztk?
2020. márc. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
Zárva az sztk.
2020. márc. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%

Nálunk is zárva az sztk, de van egy ember az ajtóban, aki megkérdezi mit szeretnél és terhesgondozás pl van., korai terhesség esetén biztos hogy kérhetsz időpontot.

Amire most nincs kapacitás, az a "két napja késik a menzim, jöttem ultrahangra" típusú megkeresések, de alapvetően van kismama ellátás.

Legjobb barátnőm Olaszban él, babát vár és még ott is ellátják a kismamákat rendesen.

2020. márc. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én tegnap voltam sztk-s orvosnál. Előtte egy héttel telefonáltam, hogy miért szeretnék menni. Megkérdezték mikor menstruáltam utoljára és, hogy mikor menjek a vizsgálatra. A recepción azt mondta a hölgy, hogy a terhesgondozásra járókon kívül csak 4 beteget látnak el egész nap (délig) én voltam a harmadik aznap. Megvizsgált a doki, de eléggé kapkodós volt és nem is az volt akihez tavaly jártam, pedig jó lett volna, mert ő legalább ismeri a múltamat. A védőnőm azt mondta, hogy kiskönyvet a 12 hetes genetikai Uh után ad ki. Előtte nem. Egyenlőre ennyi a tapasztalatom.
2020. márc. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen eseteket ellátja. A sürgősségi ellátásba ez azért beletartozik....

De ne menj feleslegesen, várd meg minimum a 6 hetet, mert különben csak felesleges köröket mész.

2020. márc. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én kaptam időpontot uhra sztkba... nincs zárva. Csak rövidebb a rendelési idő. 8-12 ig es csak heti 3x. Most vagyok 6+3 napos. 7+5naposan megyek először dokihoz. Nincs saját orvosom.
2020. ápr. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Világjárvány kellős közepén NE ESS TEHERBE! Ennyire egyszerű. Ha meg igen, vállald a kockázatot. Nem kötelező terhesnek lenni... Ezt 26 hetesen mondom, így is nehéz.. Egy csomó vizsgálat nincs, lemondják, nincs apás szülés, lehet mire megszületik a nagyszülei már meghalnak ebben a szar vírusban...
2020. ápr. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!