Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Nagyon korai vetélésnek (élő...

Nagyon korai vetélésnek (élő embrió nem látható, csak üres petezsák/ petezsák és szikhólyag) milyen okai lehetnek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sokszor ki sem derül, és rengeteg ok lehetséges. Csak olyanok tapasztalata érdekelne, akik több (legalább 2-3 ) alkalommal vetéltek el a terhesség legelején, úgy hogy még szívhang sem alakult ki. Most kezdődnek majd nálam a kivizsgálások.
2020. szept. 7. 14:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a doki csak annyit mondott, hogy ezt ilyenkor nem lehet megmondani mitől van. Ezer oka lehet, lehet csak valami baja volt az embriónak például. Tudom ez neked se segítség, de nekem is csak ennyit mondott:-( Mi lombikra járunk, 2 vetélésen vagyok túl, mi is most megyünk majd vizsgálatokra. Kromoszóma vizsgálat, NK ölősejtes vizsgálat, Th1 és Th2.
2020. szept. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Véralvadási zavar

Gluténérzékenység (cöliákia)

Magas Ssa érték (immunológiai vizsgálat kimutatja)

Hormonális eltérés


Igazából sok minden lehet.

2020. szept. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igaz velem csak egyszer történt meg, de az orvosom azt mondta, kromoszomiális rendellenesség, nem jól osztódnak a sejtek, és hogy ez rendkívül gyakori jelenség.
2020. szept. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!