Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Üres petezsák amiben nincs se...

Gyémántos kert kérdése:

Üres petezsák amiben nincs se szikhólyag, se embrió. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Múlt 7en (5. hetesen) mentem elősször UH-ra, akkor 5 mm-es szabályos petezsákot láttak, alatta heamatomával. Fekvés, kímélet volt a javaslat. Ma újra voltam UH-on (5/6). Leírtak egy 10x8 mm-es petezsákot. Jövö7en ujra vissza kell menni UH. Ra. ( Szerintetek mennyi az esélye h ebből még kialakulhat valami?
2014. szept. 3. 13:48
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Engem a doki a 6-7. hétig nem is akart megnézni, mondván addig úgyse lát lényegeset, akkorra meg kiderül, hogy mi újság. 7 hetesen már volt szívhang is, addig meg csak pozitív teszt.
2014. szept. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
Nőtt a petezsák, ez jó jel.. szerintem jövő héten már lesz ott valami:)
2014. szept. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Ha a doki nem mondta, hogy gond lehet, akkor még ne pánikolj! :) Szerintem a heamatóma miatt javasolták a pihenést, nem az üres petezsák miatt. 5 hetesen még az nem gond, ha nincs benne semmi, a lényeg, hogy 7 hetesen ha mész, akkor már legyen. Gondolom a heamatoma miatt kell hetente menned, mert annak kéne felszívódnia. Több kismama is írta már, hogy volt a terhesség elején, de gond nélkül felszívódott, szóval NYUGI! :) Ebből még bármi lehet, de az idegeskedés éppen nem használ! Gondolj arra, hogy nem lehet baj és pihenj, vigyázz magadra! :) Én szurkolok neked!!!
2014. szept. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
Ott lesz a baba. Nekem 8hetesen látták.ugyan igy voltam mint te. Nyugi!
2014. szept. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:

Teljesen kibuktam..De teljesen.. annyira vártuk ezt a kisbabát és csak a legrosszabra tudok gondolni...


Igen a heamatoma miatt javasolták a pihenést amit beis tartok. Fekszem, csak a wc-t látogatom (kivétel a mai nap).

Az ultrahangos nem biztatott nagyon, annyit mondott vagy vagy :S és h majd meglátjuk...

Még annyit kérdezett h vannak e terhesséi tüneteim. Mondtam h azon kívül h nem jött meg meg h .urvára érzékeny a cicim azon kívül más nincs. Elhúzta a száját..



Köszönöm a pozitiv hozzá szólást :D

2014. szept. 3. 15:17
 6/37 anonim ***** válasza:
62%
ezért mentem először 8 hetesen, nem 5-6 amikor teljesen természetes, hogy vagy lát valamit a doki vagy sem, és tök fölöslegesen stresszeled magad a semmin... nyugi! ebben nincs semmi rendellenes, nincs is min aggódni!
2014. szept. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 Hope.. válasza:
Ugyanígy voltam mint te... Mindig újabb hét várakozás... Hátha... Sztem az ember megérzi... En tudtam, hogy már nincs baba... Szerintem készülj fel lelkileg a legrosszabbra, maximum kellemes csalódás ér. 2 napja 10 hetesen vetéltem el.
2014. szept. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
Nekem 6+4 hetesen csak üres petezsákot látott a doki (nem bíztatott semmi jóval), 8+4 hetesen pedig már volt szívhang.
2014. szept. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon rossz dolgok voltak.Nem volt rendszeres a menzeszem.2012.03.01.-én volt meg utoljára.2012.05.02.-án teszteltem d.u. pozitívat.05.09.-re kell kaptam időpontot,ahogy számolgattam 9 hetesnek kellett volna lennem.Mentem is ultrahangra mondta a hölgy,h nincs baba csak petezsák és szikhólyag.Nagyon elkeseredtem,m már egy 9 hetes babát igencsak "nagynak" kéne lennie.Mondta az ultrahangos hölgy,h 2 nap múkva menjek vissza.Mondtam neki kifele menet,h nem rendszeres a menzeszem van,h 1 évbe 5-6× jön meg.Mondta,h ő nem mondhat semmit,se azt,h ott lesz,se azt,h nem lesz ott.A férjemmel végig sírtuk azt a 2 napot,úgy mentem vissza,h 2 nap alatt mi lehet ott?De aztán 7,3 mm kis dobogó szivecskével ott volt!A legboldogabb voltam a földön,el is sírtam magam.Ne izgulj,ott lesz neked is.Majd írj,h mi volt.Lassan 2 éves gyönyörű kisfiú anyukája :)
2014. szept. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:

Nekem rendszeresek voltak a menstruációm.

Valamint azt is tudom h pontosan h mikor volt az peteérék (aug.4) akkor gyártottuk :D viszont annyit sikerült kiderítenem h 40.nap kell ahhoz h látni lehessen vmit...


Nagyon félek még mindíg, de amilyen pozitiv dolgokat írtatok le reménykedem és bizok h minden rendben lesz.


Mondjuk nekem az is fura volt h megkérdezték h vannak e tüneteim, ez is olyan probléma lenne h még nincs semmi? vannak olyan kismamák akiknek semmi tünete nincs. Nekem is csak a cicim fáj.


Viszont az agyamban ott motoszkál h mi lesz ha még se :S

2014. szept. 4. 13:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!