Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab műtét után 5nappal...

Missed ab műtét után 5nappal vérzés?

Figyelt kérdés
A műtét napján volt egy kis vérzésem, tényleg nagyon minimális. A beteten épphogy egy kis mennyiség a következő beteten már csak rózsaszínes folyás. Már aznap nem is vereztem csak folyasom volt, de az is kevés nagyon. Aztán 5 napig, szintén csak kevés folyás, és hirtelen elkezdtem vérezni mintha megjőt volna. Most 3napja tart a vérzés, de az se sok mennyiség, kicsit kevesebb mint menzeszkor. A kérdésem az lenne, hogy ez most menstruáció vagy ég ez a műtét miatt van?

2020. okt. 13. 17:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Műtét miatt van. Nekem is így volt, hogy műtét után alig volt valami majd 1 hétre rá 2-3napig vérzés. Összesen kb 2 hétig tartott a vérzés/barnázás műtét után.
2020. okt. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kőszőnőm. És műtét utan hány napra jött meg a rendes menstruáció?
2020. okt. 13. 18:46
 3/10 anonim ***** válasza:
1-es vagyok: nekem műtét után 6 hétre rá.
2020. okt. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kőszőnőm szépen. Mi úgy döntöttünk és a doki is azt javasolta, hogy 1menzeszt várjunk még és utána próbálkozunk. Hát nagyon várom már a próbálkozós időszakot. Úgy érzem ezt a mély fájdalmat egymasik baba tudja majd csak pótolni. Gondolatban is így tudok csak jobban lenni, hogy előre gondolkozok. Bár ez az időszak nagyon. megvisel. Vannak napok amikor úgy érzem már kicsit könnyebb és van mikor borzasztó nehéz. Pl ma totálisan kiborultam, tegnap meg úgy éreztem egyre jobban vagyok. Nekem van egy lassan11 éves lányom. Neki vannak kis játék babai. És ma rendeztem a játékait, és a jatek babának vartunk kis ruhákat, hát ahogy a kezembe került egy ruha alig tudtam abba hagyni a sírás. Bár szerintem ezt mindenki nehezen dolgozza fel. De én próbálok nagyon pozotiv maradni, és előre koncentrálni. Csak ez a várakozó időszak kikeszit. De előbb vagy utóbb biztosan jobb lesz.
2020. okt. 13. 22:55
 5/10 anonim ***** válasza:
1-es vagyok: teljesen megértelek. Nekem ez a missed ab áprilisban volt amiről írtam, de 4 hete megint volt egy. Nekünk is most várakozó időszak van. Ráadásul mi lombikra járunk, természetes úton szinte nincs esélyünk. Teljesen el vagyok keseredve, hogy nem is tudom mikor mehetünk a következőre, mert először vizsgálatokat csináltatunk a 2 vetélés miatt, ráadásul félek, hogy a koronavírus miatt megint bezárnak majd.
2020. okt. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Uhh akkor neked se könnyű. Sajnálom nagyon. Hogy nekünk akik ennyire akarják nem sikerül akinek még sikerül eldobja. :( sok kitartást kívánok neked, és ne add fel soha..!!!
2020. okt. 14. 11:17
 7/10 anonim ***** válasza:
Köszi. Igen, ezzel én is így vagyok. Borzasztó olvasni neten is, hogy valaki hogy tudja eldobni/bántani a gyerekét. Őszintén szólva most megfordult a fejemben a feladás gonolata:-( Ez volt a 3. lombikunk már, volt 5 inszemináció is, és több mint 4 éve küzdünk. De nálunk még nincs gyerek, így még nem adjuk fel. Csak most nehéz, hogy azt se tudom mikor mehetünk újra lombikra. Máskor ha tudom a biztos időpontot az valahogy megnyugtat. Így ismeretlenül is sajnálok mindenkit aki ezen kereszül megy, vagy a vetélésen keresztül megy. Sok sikert nektek is, remélem hamar sikerül nektek!
2020. okt. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Bármilyen nehéz is most, a reményt soha ne veszitsd el. Nekem 5 évvel ezelőtt volt egy vetelesem a 17.hetben. Na ott minden remény elfogott nallam. Több mint 5 évig nem is estem teherbe. Most amikor már feldolgozta és lelkileg rendben voltam újra sikerült, és sajnos ez lett. Vége. Bár engem kissé azért még nyugtatott mert már arra gondoltam, hogy soha nem lesz babánk. Úgy hogy elvileg nincs semmi gond egyikünknel se. Most már tudom sokat számít, hogy az ember lelkileg hogy van. Mindig bízni kell..!!! Egyszer nektek is sikerülni fog.. Higyj benne. Én nagyon drukkolok nektek.
2020. okt. 14. 16:06
 9/10 anonim ***** válasza:
Kedves tőled, nagyon aranyos vagy. Borzasztó lehetett, hogy a 17.hétben elveszíted. Nagyon sajnálom. Drukkolok, hogy sikerüljön nektek is.
2020. okt. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen az sajnos nagyon borzaszto volt. Évekig nem is akartam babára gondolni se. De már bánom. Élment így sok év sajnos. De nincs veszve semmi.. :) most bizok a legjobban abban, hogy sikerül a baba. Most már azért próbálkozunk. Nagyon remélem, hogy hamarosan jó hírrel jöhetek.
2020. okt. 25. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!