Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab utan nagyon kevés...

Missed ab utan nagyon kevés vérzés?

Figyelt kérdés
Tegnap műtöttek, és nagyon minimális a vérzésem, inkább csak rózsaszínes folyasom van de az is kevés. Ez normális ilyenkor? Azt hallottam olyan kell legyen mint egy menstruáció. Mondjuk nekem a mezeszem is mindig gyenge, de ettől azért élénkebb vörös és valamivel több is szokott lenni? Igyis kitisztulok rendesen, hogy nincs vérzésem? Kontroll két hét múlva lesz. Dokim ma délután rendel majd felhovom azért és még kérdezem mi a véleménye erről.

2020. okt. 8. 08:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnálom! Normális ez, az a baj ha nagyon sok vér jön. Nekem idén 2 műtétem volt: áprilisban 1 hétre rá 2 napig erősebb volt a vérzés, szeptemberben alig volt valami.
2020. okt. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én műtét után nagyon véreztem, kaptam méhösszehúzó injekciót, így teljesen abbamaradt. Kb. 4 nap múlva kezdtem el újra vérezni. Nem volt menstruációnyi mennyiség, és lassanként átváltott barnázásba de összességében 3 hétig tartott ez a pecsételgetés. Az igazi menstruáció műtét után 6 hétre jött meg. A lényeg, hogy a méh folyamatosan tisztul, előfordulhat, hogy pár nap múlva vérzel, aztán pár napig nem. Ezen ne stresszelj!
2020. okt. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De nekem műtét után is nagyon. Minimális vérzésem volt. Rá is van írva a papiromra, de nem mondtak hogy ez rossz lenne. Ma meg már egyáltalán nem piros. Rózsaszínes barnás folyasom van.a WC papíron volt egy kicsit élénkebb piros de akkor el is kezdtem eléggé görcsölni. De a beteten nem piros. Nekem ez nagyon furcsa. Kíváncsi lennék, hogy másnak is volt e ilyen? Ha igen eznormalis?
2020. okt. 8. 23:21
 4/7 anonim ***** válasza:
1-es vagyok: ne aggódj, normális ez. Szeptemberben nekem is csak a wc papíron volt barnás, meg néha a tisztaságiban. Tegnapi napon voltam kotrollon, doki megnézte UH-n is amikor mondtam, hogy alig jött ki valami. Teljesen rendben volt minden.
2020. okt. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kőszőnőm szépen. Így még nyugodtam
2020. okt. 9. 13:03
 6/7 anonim ***** válasza:
1-es vagyok: azért majd említsd meg a dokinak, hogy leellenőrizze nálad is. Biztos ami biztos:-)
2020. okt. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Persze mondom majd, dehat az meg nagyon messze van. Legalábbis nekem messzinek tűnik. De ha mást is észlelek akkor hívom telon, de egyenlőre még csak ezt tapasztalom és minimális görcsöket. De szerintem ez normális. Illetve remélem.
2020. okt. 9. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!