Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab után megjött a...

Missed ab után megjött a szövettanom, ez áll benne, orvossal csak hétfőn tudok beszélni, valaki érti hogy mit jelent? (eeszt oldalon volt fennt a leletem)

Figyelt kérdés
2020. okt. 22. 20:40
 1/7 A kérdező kommentje:

A vizsgálati anyagból készült 3 db HE festésű metszetben részben nekrotikus

decidua részletek, Arias-Stella reakciót mutató hypersecretios endometrium

fragmentumok és typusos tercier chorion bolyhok részletei ábrázolódnak,

mely utóbbiak fokálisan szintén nekrotikusak, itt csupán a bolyhok árnyékai

ábrázolódnak. Malignitásra ill. gyulladásra utaló jelek nincsenek.

2020. okt. 22. 20:41
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Igazolja, hogy valóban terhes voltál, elhalt szövetet találtak. Nincs rosszindulatú elváltozásra, gyulladásra jel.
2020. okt. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Lényegében elhalt magzati szöveteket ír le. Fogadd együttérzésem, legközelebb jól fog alakulni!
2020. okt. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%

Decidua a terhes mehnyalkahartyatjelenti, chorion a mehlepeny bolyhainak megnevezese, endometrijm az mehnyalkaharytat jelent.

De igen ahogy irtak a leiras azt jelenti elhalt mehnyalkaharyta, es mehlepeny boholy darabok...azaz elhalt kis embrio maradvanyok.

Reszvetem.

Annak orulj, hogy semmi koros nincs a leletben. Nekem gyulldas volt utanacsaknem kezeltek lett is baj belole:-(.

2020. okt. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.

Akkor felfogom ugy hogy valamiért nem volt életképes a babám :(

2020. okt. 22. 21:23
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, nem könnyü elfogadni, de a terhességek esetén eléeg sok olyan van, amikor valamiért nem életképes a baba, ez (sajnos) természetes dolog.
2020. okt. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze ez ilyenkor nem vigasz, de talán az segít picit ha arra gondolsz, nem lett volna egészséges.
2020. okt. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!