Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Laparoszkopián volt szövettano...

Laparoszkopián volt szövettanom azt miböl vették? 7 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
Még nem voltam terhes akkr csináltak egy laparoszkopos mütétet hogy megnézzék miért nem estem teherbe már másfél éve.Kiderült hogy nincs semmi bajom de utánna pár hét mulva azt mondták hogy a szövettanbol kiderült hogy hormonproblémám van.Azt milyen szövetböl állapitották meg?"Kivettek" valamit?Ez most csak azért kérdezem mert a Védönöm kérdezte és nem tudom a választ mert nem kérdeztem.Köszönöm
2010. jún. 17. 11:24
 1/3 A kérdező kommentje:
Ez is a papiron van:Laparoscopia mellett hydrotubatiot és csík curettaget végeztünk.
2010. jún. 17. 11:26
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Laparoscopia során elvileg bárhonnan lehet szövettani mintát venni. Nálad valószínűleg ezt a petefészekből vették, de a zárójelentésen vagy a szövettanos papírodon ennek is rajta kell lennie. A curettage amikor a méh belső faláról(nyálkahártyából) vesznek mintát, ezt is szövettani vizsgálatra küldik. A hydrotubatio amikor a méhkürtök átjárhatóságát nézik meg (hasűri oldalon egy színes anyagot fecskendeznek bele, és nézik, hogy ez megjelenil-e a méhben). Remélem tudtam segíteni, bár szerencsére már csak a védőnődnek fontos ez!:) Örömteli babavárást kívánok!
2010. jún. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Nagyon szépen köszönöm a részletes és nagyon hasznos válaszodat:)

Aranyos vagy.

Szia!

2010. jún. 22. 08:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!