Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ez normális vetélés után?

Ez normális vetélés után?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Hétfőn sajna elvetéltem 8 hetesen. Pár óra alatt túl voltam rajta szerencsére..

Már hétfőn este is jóval kevesebb vérzésem volt, kedd reggelre pecsételő vérzésem volt már csak, de ennyi. Se görcsölés se semmi. Teljesen jól voltam.

Ma viszont picit többet vérzek a tegnapihoz képest, görcsölök szinte egész nap, illetve ilyen hullámokban rám tör az émelygés is. Ez így normális?

Az orvosom azt mondta várjam meg amíg elmúlik a vérzésem utána menjek haza. Persze ha lázas vagyok vagy nagyon sok vérzés jelentkezik azonnal kórház. De ilyen problémám hálistennek nincs.

Az hogy most viszont újra görcsölök és hányingerem van mennyire normális ha tegnap már teljesen jól éreztem magam?


2020. nov. 4. 17:07
 1/2 anonim ***** válasza:
2 hétig normális a vérzés. Nekem úgy volt, hogy műtét után szinte semmi nem volt, majd rá 1 hétre 3 napig véreztem, utána megint enyhébben. Hányinger addig még lehet amíg hcg van a szervezetedben. Kell egy kis idő amíg kiürül. Jobbulást!
2020. nov. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Hétfőn sajna elvetéltem 8 hetesen. Pár óra alatt túl voltam"

Spontán vetélés vagy missed ab-bal befejezett?

Nekem elkezdődött vetélést fejeztek be műtéttel. Amikor beindult a vetélés erős fájdalmaim voltak. Műtét után nem görcsöltem ugyan de 1.5 hétig változó erősségű vérzésem volt.

Spontán vetélésnél nem tudom hogy van, fontos hogy minden távozni tudjon. De ahogy az orvosod mondta ha nincs láz, erős fájfalom akkor biztos nincs gond.

2020. nov. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!