Hogy vegyem rá?

Figyelt kérdés
Barátnőm szerintem elvetélt kb 4 hónapos terhes lehetett, de nem akar dokihoz menni. A barátja kb 4-5 hónapja halt meg, azóta nagyon magába van zuhanva, amit teljesen megértek. Már 4 hónapja “késett” neki, és most nagyon erősen elkezdett vérezni, elakartam vinni dokihoz, de nem akar, mert hogy biztos nem az. Tisztelem, és tiszteletbe tartom a döntését, de ez már esztelenség a részéről. Mit csináljak? Muszáj lenne, hogy doki lássa.

2020. nov. 12. 14:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
80%
De te miért gondolod, hogy terhes volt? Ekkora stressz hatására előfordulhat, hogy nem menstrual valaki. Ettől függetlenül valóban jó lenne, ha látná orvos.
2020. nov. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
45%
Nem lehet,hogy a barátnődet inkább pszichológushoz kellene elvinni?Szerinted pont akkor lett terhes amikor meghalt a barátja ?
2020. nov. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
54%
Mennyire biztos, hogy terhes?
2020. nov. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
24%
Nézd, szerintem szimplán ne szólj ebbe bele. Ajánld fel a segítséged, és kezeld felnőttként. Ennyi.
2020. nov. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Hát elmaradt a menzesze, még emlékszem hogy rosszul létre is panaszkodott, és mondta is hogy hízott. Most meg iszonyatosan görcsöl, mondta, hogy nagyon vérzik. Nekem akkor volt ez amikor elvetéltem.

Azt tudom, hogy nem mindig védekeztek, régebben is volt olyan, hogy azt hitte terhes, de most ha az is, nem foglalkozna vele, mivel egy nagyon durva gyász időszakon megy keresztül.

2020. nov. 12. 14:40
 6/20 anonim ***** válasza:
77%
Ez még akkor sem biztos, hogy terhesség.
2020. nov. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem igenis nagyon szép dolog, hogy foglalkozol vele, és törődsz vele.

Próbáld meg elmondani neki, hogy ebbe akár bele is halhat. Mondd el, hogy nagyon fontos neked, és ha elveszítenéd őt, pont annyira szenvednél, mint ő attól, hogy elveszítette a szerelmét.

2020. nov. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Igazából ha nem is terhes akkor is elkellene mennie dokihoz. 4 hónapig nem volt menzesze. Aggódók!
2020. nov. 12. 14:54
 9/20 anonim ***** válasza:
88%
Hát ha már 4 hónapos terhes és elvetélt, akkor biztosan nem csak vérzett, hanem egy kb. 20 cm-es embriónak is ki kellett belőle csúsznia. Az csak feltűnt volna neki.
2020. nov. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
14%

Hagyd békén. Én nem értem miért erőlködsz. Hogyne görcsölne, gyanítom egy világ omlott benne össze, egy ismerősöm egy ilyen miatt 2 évig nem menstruált.

Csak Hagyd békén.

2020. nov. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!