Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab után 6 nappal mitől...

Missed ab után 6 nappal mitől fájhat a hasam?

Figyelt kérdés
A műtét napján volt csak enyhe vérzésem és utána nem is volt semmi fájdalom csak minimális mesi szerű méhösszehúzödás. Tegnap az 5 napon elkezdett tompán fájni a hasam és volt egy kis rózsaszínes maszatolás. Ma viszont már a petefészkem felöl kezdett fájni, feszülni. Létezik, hogy elkezdett működni a petefészkem? A hét második felében megyek kontrollra.

2020. nov. 30. 08:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyenkor még lehet fájdalom. Nekem még egy hónapig volt, utána újra megjött és vissza állt minden. Viszont ismerek olyat akinek volt ez 3 hónap is. A kontrollon majd mondják ha valami gond lenne. Ha nagyon görcsölsz vagy jobban elkezdesz vérezni, akkor esetleg hívd fel a dokidat.
2020. nov. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem műtét után 3napig volt vérzésem. Aztán abbamaradt, a görcs is elmúlt. Majd kb a 7. Napon olyan szinten elkezdett fájni a hasam, 4kézláb mentem be a szobába, állni nem tudtam. Másnapra elkezdtem újta vérezni. Utána 2 nap múlba elmúlt minden. Tegnap jött meg először, ez most elég durva
2020. nov. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mikor volt a műtét? Hány napra jött még?
2020. nov. 30. 11:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Okt 29én. 29napra jött meg
2020. nov. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!