Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 8 nappal missed ab utáni...

8 nappal missed ab utáni vèrzès lehet már menstruáció?

Figyelt kérdés
Csak a műtét napján vèreztem, aztán azóta semmi. Ma viszont picit beindult. Lehetséges ilyen,hogy ilyen hamar mensizek?
2019. máj. 22. 08:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sokkal később jött meg utána, nem gondolnám, hogy az lenne. Jobb, ha konzultálsz az orvosoddal! Ő jobban tudja, mint mi.
2019. máj. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet mensi, mert a veteles utan a ciklus epp megkezdodik.

Van peteeres eloszor es azutan ket hettel (vagy kinek mennyi, de kb ket hettel) jon a mensi.

Az elso mensi altalaban 4-8 het kozott jon, de a 8 napra biztosan nem. Valoszinuleg meg nem is ovulaltal.

Amugy az elso ciklus ilyen, en negyszer veteltem es a verzes/pecseteles/barnazas neha visszatert az elso rendes mensiig.

Pl ha tobbet mentem, dolgoztam, vagy epp elkezdtem edzeni, akkor rendszeresen pecseteltem.


Ha eris vetzes, vagy gorcsolsz, akkor menj orvoshoz, ha gyenge es nem faj, akkor normalis.

2019. máj. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Semmi gondom nincs,nem fáj,nem görcsöl a hasam szerencsére abszolút.
2019. máj. 22. 10:12
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Lehet meg tisztulsz Engem marcius 1 en műtöttek, es marcius 23 an megjott a mensim, mert marciis 1e an volt peteeresem.Szoval nem tudom. vagy mensi de szerintem meg tisztulsz.

2019. máj. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!