Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab

A kérdés

8 nappal missed ab utáni vèrzès lehet már menstruáció?

Csak a műtét napján vèreztem, aztán azóta semmi. Ma viszont picit beindult. Lehetséges ilyen,hogy ilyen hamar mensizek?

máj. 22. 08:10  Privát üzenet  

A válaszok
Nekem sokkal később jött meg utána, nem gondolnám, hogy az lenne. Jobb, ha konzultálsz az orvosoddal! Ő jobban tudja, mint mi.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont máj. 22. 08:25 Privát üzenet

Nem lehet mensi, mert a veteles utan a ciklus epp megkezdodik.

Van peteeres eloszor es azutan ket hettel (vagy kinek mennyi, de kb ket hettel) jon a mensi.

Az elso mensi altalaban 4-8 het kozott jon, de a 8 napra biztosan nem. Valoszinuleg meg nem is ovulaltal.

Amugy az elso ciklus ilyen, en negyszer veteltem es a verzes/pecseteles/barnazas neha visszatert az elso rendes mensiig.

Pl ha tobbet mentem, dolgoztam, vagy epp elkezdtem edzeni, akkor rendszeresen pecseteltem.

Ha eris vetzes, vagy gorcsolsz, akkor menj orvoshoz, ha gyenge es nem faj, akkor normalis.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 90%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont máj. 22. 08:56 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Semmi gondom nincs,nem fáj,nem görcsöl a hasam szerencsére abszolút.

# 3/4Időpont máj. 22. 10:12 Privát üzenet

Szia.

Lehet meg tisztulsz Engem marcius 1 en műtöttek, es marcius 23 an megjott a mensim, mert marciis 1e an volt peteeresem.Szoval nem tudom. vagy mensi de szerintem meg tisztulsz.

A válaszíró 95%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont máj. 22. 22:37 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Missed ab műtét után 5 nappal menstruáció szerű vérzés?
Menstruáció elött 5 nappal reggeli vizeletből csináltam ezt a tesztet. Nem rögtön lett ilyen, hanem kb 5-6 perc múlva. Szerintetek reménykedhetek? Pozitív?
Hogy eshet valaki teherbe menstruáció alatt? Vagy ha menzesz előtt pár nappal van együtt a párjával?
10 nappal hamarabb jött meg a menstruációm, ami rendszeres szokott lenni. Ez lehetett vetélés? A többi lent.
Januárban volt missed ab-om elhalt terhesség miatt, azóta minden hónapban darabos a mensim, előtte mindig 3-4 nappal már barnázok, valaki hasonlót tapasztalt?
Biologia csoda? Idore erkezett a menzeszem es a szokasos ideig tartott de a menstruacio utan 3 nappal pecsetelo verzesem jelentkezett ami mar5 napja tart. A terhesseg teszt +lett...

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Vetélés, missed ab rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!