Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab műtét után két...

Missed ab műtét után két héttel vérzés normális?

Figyelt kérdés
2 napja kezdődött kis rózsaszínes, majd tegnap erősebb, ma pedig kicsit barnasabb. A mennyiség is nőtt, ma már ilyen menzesz vége szintű vokt de estére elkezdett csökkenni. Tapasztalat valaki hasonlót?
2020. dec. 6. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem műtét után 1 hétig semmi, aztán indult be. 1 hétig barnáztam erősen. Szerintem ez még nálad is csak a gyógyulási folyamat része. Semmiképp sem menszesz. Az még nagyon korai lenne.
2020. dec. 7. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is műtét utáni vérzésnek mondanám. Nekem azt mondta a doki 2hétig vagy még valakinek tovább is eltarthat.

(Nekem 3 nap semmi, majd utána indult be, elég intenziven. Műtét után 1 héttel múlt el teljesen.)

2020. dec. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!