Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab után 8 nappal...

Missed ab után 8 nappal vérzés mitől?

Figyelt kérdés

A műtét után a kórházban még véreztem,de másnap már csak kicsi barnázás volt.

Lelkileg padlóra kerültem (12 hetes magzat szíve állt meg)

viszont fizikailag semmi nem fájt. Tegnap szörnyen fájt a fejem és elkezdtem barnázni,a mai napon meg élénk színű vért is látok. Nem sok,de van.

Most meg vagyok rèmülve,hogy ez kóros dolog lehet-e?


2020. dec. 11. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem igen, de hívd fel a dokidat és kérdezd meg.

Az is lehet hogy a mensid jött meg, esedékes lenne?

2020. dec. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem a doki azt mondta, 2 héten belül bármikor elkezdhetek vérezni.

A korház után nekem sem volt semmi, majd a 6.nap begörcsöltem, és extra vérzésem volt 2 napig. Az első mensim 28napra jött meg a műtéttől számolva.

(A műtét napja az uj ciklus első napja, szóval nem lenne a mensi esedékes neki 1-es...)

2020. dec. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Biztosan nem esedèkes. Hasam nem fáj,nem görcsöl. Remélem nem is fog, szóval remélem ez még belefér. Egyelőre elég a tisztasági betét is,mert nem jön annyira,de minimális vérzés van.
2020. dec. 11. 16:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom! 2 hétig természetes a vérzés. Nekem 1 hétig nem volt semmi, majd 1 hétre rá pár napos vérzés volt (de gyengébb mint menstruáció). Doki azt mondta akkor van baj, ha lázas vagyok, vagy ha jobban ömlik a vér mint menszesznél.
2020. dec. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!