Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab műtét után vagyok...

Missed ab műtét után vagyok 33 nappal. Egy hete nagyon fáj a hasam, de nem jön meg. Mikor kellene?

Figyelt kérdés
A műtét után 2 héttel volt erősebb vérzések 2-3 napig. Ekkor volt pozitív az lh tesztem is. Műtét után volt uh kontroll ahol már nem vokt tüsző, de volt 8,5 mm-es nyálkahàrtya. Egy hete feszült a mellem és azóta napról napra jobban fáj a hasam, de nem jön meg. Már nagyon zavar, mert túl szeretnék lenni rajta. Volt valakinek hasonló tapasztalata?
2020. dec. 26. 09:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem kétszer volt műtétem, mindkétszer műtét után 6 hétre rá jött meg. Ilyenkor nagyon változó, hogy mikor jön meg.
2020. dec. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. És az azt követő ciklusok már normális hosszúságúak voktak.
2020. dec. 26. 12:39
 3/5 A kérdező kommentje:
???
2020. dec. 26. 12:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan volt mint előtte aztán, de nekem az is ösze-vissza van.
2020. dec. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem pont a műtét után 1 hónappal jött meg.Fél éve volt a műtét,de az addig órára pontos ciklusom megzavarodott sajnos....
2020. dec. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!