Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab utan az ujabb...

Missed ab utan az ujabb terhesseg alatt kinek kellett pihenni es ezt egy masik gyerek mellett hogyan oldotta meg?Bovebben lent..

Figyelt kérdés

Sziasztok! Decemberben volt missed ab mutetem. 11 hetes terhes voltam es 9 hetesen megallt a fejlodesben a magzat , szivhangj sem volt.

Akarhogy szeretnem magam tul tenni a dolgon nem megy csak egy ujabb baba erkezesevel. Nagyon szeretne(n)k masik babat. De a vedono szerint amint kiderul hogy terhes vagyok onnantol kezdve nem emelhetek nehezet. Tehat a mar meglevo gyerekemet se aki igen csak szeret kezben lenni...

a kadba meg csak be tudom szoktatni, hogy egy kis lepcson keresztul masszon be es ki, de pl az etetoszekbe igy nem tudom bele tenni...

Tisztaban vagyok vele, hogy csak egyszer kell kibirni azt a 12 hetet de szinte lehetetlennek latom. Azon is szoktam gondolkozni, hogy kb 4 -5 hetesen derul ki egy terhesseg addig semmi jele.. megis ha emelgetem pl a fiam vagy barmi mas nehezebbet nem lehet baj?



Aki volt (vagy van) mar hasonlo cipoben , az kerem irja meg ő hogyan csinalta!



2021. jan. 22. 07:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom mekkora a gyermek, de szerintem 2 - 3 évesnek meg tudod mondani, hogy nem emelheted fel őt. A maga szintjén megerti. Gondolom ha be lenne csipodve a derekam, akkor sem lenne kérdés, hogy nem emeled, mikor még egyenesen járni is nehéz.


Lehet hogy sír majd, de kínálj fel olyankor alternatívát, pl hogy fel nem emeled, de bekucoroghat az oledbe és jól megolelgeted. A bevásárlást bízd a férjedre. A gyerkőc furdeteset is, ha ki-be kell emlegetni a kadbol. Ha sétalni mész vele vagy ugyintezni, akkor ha nem tudod megoldani hogy ne emelgesd (pl lehet hisztis), akkor próbálj meg segítséget kérni, anyukád, barátnőd menjen veled...


Amúgy szerintem ha csak nincs valami kézzel fogható oka a vételének, nem kell jobban vigyázni, mint máskor. Az első terhességednel is vigyáztál gondolom. Sajnos a terhessegnek 1/5-e vetelessel végződik, szóval nem történt "semmi rendkivuli", tudom hogy nagyon fáj lelkileg, nekem 2 hónapja volt missed ab, első baba lett volna 😔

2021. jan. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

17 honapos. Ő hisztizni kezd sajnos, meg nem erti meg igzan miert nem emelhetem. Bar meg mindegy mert nem vagyok varandos. Csak a vedono azt mondta, hogy mivel veteles tortent igy a kov.terhessegnel 12.hetig nincs hazas elet, nincs gyerek es mas nehez dolog emelgetese. Egyszer kell kibirni.


De koszonom amiket irtal, hasznosak:)



Es sajnalom! Tudom milyen erzes. Remelem a kovetkezo babatok mar megmarad!

2021. jan. 24. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!