Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 13 hetes genetikai ultrahang...

13 hetes genetikai ultrahang alacsony haskörfogat kevés magzatmozgás kromoszóma rendellenesség lehet? Chorionboholy biopsziára küldtek.

Figyelt kérdés
Sziasztok szeretném megkérdezni volt e valaki hasonló helyzetben 13 hetes terhes vagyok ma voltam genetikai ultrahangon. Minden értékem normál volt kivéve a a haskörfogat AC 58 mm a minimum 74 mm-hez képest. Ami elég kicsi a korához képest illetve azt mondták keveset mozog.Chorionboholy biopsziára küldtek hétfőn,hogy megerősitsék az esetleges kromoszóma rendellenességet. Járt már valaki így esetleg? Nagyon félek hogy megint missed ab lesz másfél éve volt 20 hetesen missed abom akkor fallot tetrologiája volt :(((

2021. febr. 10. 23:02
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is sokkal kissebb volt a fiam haskörfogata(minden más jó volt). Nekem csak annyit mondtak rá hogy retardáció gyanús ami miatt elég sokat kelett látogatnom a kórházat. Veszélyeztetett voltam végig Egészségesen született 3750grammal.
2021. febr. 11. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!