Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ki meddig vérzett vetéles után?

Ki meddig vérzett vetéles után?

Figyelt kérdés
1,5 hete barnáztam már. Akkor mar tudtam hogy vetéles lesz doki felvilágosított. Szerdán meg is történt. Ma már alig pecsetelgettem. Volt aki előtte pecsetelgetett utanna csak pár napig vérzett?
2021. febr. 20. 20:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Változó, hogy meddig. Attól is függ, hogy hány hetes voltál. Nekem az idősebb terhességet követően több (darabosabb) és hosszabban tartó vérzésem volt, mint a fiatalabb terhesség elvesztése után. Addig vérzel egyébként, amíg ki nem jön minden. Szóval a vérzés nem rossz.


Amúgy én több, mint 2 hétig véreztem az első után, a másodiknál pedig több mint egy hetet.

2021. febr. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!