Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Lehet hülye kérdést teszek...

Lehet hülye kérdést teszek fel, de ki mitől vételét el? Nekem az orvosok azt mondják azért mert nem ettem normális és súlyokat emeltem

Figyelt kérdés
Vetélés
2021. márc. 3. 13:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

5# ilyen korai állapotban barmi okozhatta a röntgen sugárzásnak meg nagy dozisúnak kell lennie hogy károsodást okozzon. Ha azóta sem lett gyerek más ok lehet a háttérben. Korai stadiumban inkabb genetika okok a valószínűek, nem életképes a magzat mondjuk öröklődő anyagcserebetegseg miatt.

Ha a kérdezőnek konkrétan ezt mondták amit írt azert nem lehet véletlen. Megnyugtatásképp lehet masik orvostól is véleményt kérni. Valószínű szakszerűbb lenne mint a gyk közönségének diagnózisa.

2021. márc. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!