Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ez normális? Kicsit aggódom

Ez normális? Kicsit aggódom

Figyelt kérdés

Sziasztok

3 hete volt egy abortuszom, 9 hetes voltam, sajnos nem volt semmi életjel.:(

Pár napig rendes vérzésem volt, utána pedig barnaztam 2 hétig.

Már azt hittem minden rendben, elkezdtem mozogni is (itthoni kímélő torna) miután teljesen elmúlt a barnázás, de tegnap megint elkezdődött és most nagyon aggódom. szerintetek normális, hogy már elállt és most megint? Fájdalmaim nincsenek, és kellemetlen szaga sincs. Talán a torna miatt lehet? Egy hete csinálom, miért pont most kezdene ha emiatt lenne? A másik meg hogy ha még barnázom az azt jelenti, hogy nem tisztultam ki rendesen?

Kontrollra holnap után kell mennem, ez lesz az első a műtét óta.


2021. jan. 4. 21:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez normális. Nálam is vissza visszatért majd teljesen elmúlt. Nemkell megijedned.
2021. jan. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom! Nekem is volt missed ab-m 2019-ben, de őszintén, arra nem emlékszem, hogy milyen volt utána a vérzés (az elején elég erős volt, szinte folyt belőlem, de ez csak 1-2 napig tartott). Azt követően az első menstruációm is borzasztó erős volt.

5 hónapja szültem az első babánkat, utána kb 10 hétig volt vérzés, hol elmúlt, hol barnázás, hol megint picit élénk piros... tisztult a méhem. Valószínű Nálad is ez van.


Kitartást, és ne keseredj el. Tudom, hogy mennyire borzalmas ezt átélni, de biztos sikerülni fog hamarosan az egészséges terhesség is! ❤

2021. jan. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!